Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz sb #71814 üzenetére

    Én úgy vagyok az ilyen GwP-kkel, hogy csak amiatt nem vásárolok (legfeljebb másik webshopból, hasonló áron, ha ott adnak), de ha épp úgy jön ki, akkor mindig megtartom / kibontom őket (ez alól egyetlen kivétel a Forest Hideout, nem is tetszik különösebben és nem is passzol itthon semmihez). Ellenben sokszor ezek igazán tetszenek (pl.: Cardboard Adv., Vintage Taxi, Dickens Tribute, stb.), viszont sokan nyerészkedni akarnak rajta, nem ér annyit általában, amennyiért árulják. Szoktam itt is olvasgatni, hogy xy GwP-t eladják a fórumtársak, akkor ennyi a készlet... hát mostanában ahogy látom annyira nem jön be a matek, ráadásul hónapokig hirdetgetni... Azért néha-néha ránézek ezekre és látod, ki lehet fogni... Az is érdekes, hogy sokszor németek / osztrákok / stb. olcsóbban adják, csak hát a posta ugye... Csak azt sajnálom, hogy a Lego ezeket nem adja ki önmagukban. :(

    Már egyszer leírtam, de még mindig nem értem, hogy emberek pár ezresért (néha pár százasért) mit össze vergődnek... Persze én sem vagyok gazdag, sőt... És én is ár/érték b*zi vagyok, meg nézegetem az akciókat... de valljuk be, 1-2 ezressel senki nincs beljebb. Mondhatjuk, hogy persze összeadódik a sok kicsi, de ami idő és energia rámegy... egy komolyabb készletnél egy jobb akcióval többet fog az ember. Ez persze nem szól senki ellen, csupán szubjektív vélemény, mindenki csinál, amit jónak lát...

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák