Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Mauzes #60478 üzenetére

    Ha ez megnyugtat én egy árva pontot sem kaptam még tőlük.
    Kétszer írtam meg a gwp (Forest Hideout) lemaradásom ami kb. 4-5 féle webshop hibából adódott össze... meg a Diner rendelés törlést. Hogy ha ez nem automata, hanem kézi/megerősített visszaigazolás után, weben is látható "oké" státusz után, 1 hónap feldolgozás után történik meg az elég wtf.
    Azóta is kivizsgálja valaki a google translate másik oldalán...

    Meg kezd felidegesíteni ez a gwp ügyintézésük is. Én csak idén tavasztól kezdtem s@h rendeléseket, azt sem folyamatosan, talán 3 köröm volt, de ezalatt már 2x offolták a PaB-ot amikor rendeltem volna, most épp kari előtt, ajándéknak. Gwp-ből meg szinte minden körnél (meg még kb. +3-nál amikor lett volna rendelésem, de épp emiatt elmaradt végül) ugyanaz már a felállás:
    - A rendes vagy polybag ajándék is elfogy a meghirdetett időtartam töredékénél. Nem esetileg, hanem rendre, mindig.
    - Ugyanez a ponttal vásárolhatóakra is igaz.
    - Ha egymásba ér 1-2 akció akkor szinte tuti kiesik az előző és soha nem lehet egyben érvényesíteni. (Ezen a Mikulásgyáron amúgy is fura, hogy fél nappal előtte még volt. Aztán hirtelen elvitték mind, gondosan nem megvárva azt a pár órát a 2xVIP-ig? Elég furcsa...)

    Ajándék lónak persze ne nézd... de szerintem ha ez nem az 5-ből 1 így sikerül kategória, hanem 5-ből 5 ilyen akkor ez átmegy a kamu-akció kategóriába. Olyat minden bolt tud, hogy egész évben akció van csak épp nem olcsóbb, 3db van készleten, előtte emelték az árát, üres a polc, stb...
    Ez már önmagában is necces szerintem, de a koronát az teszi fel ha ilyenkor átnéz az ember a német oldalra és szembesül vele, hogy ott még 1 hónap után is van a gwp-ből amit itt már 3 hete elfelejtettél, mert akkor elfogyott, 3-4 nap után. :U

    szerk: Most spóroltak így nekem.
    1. Az első nagy akciónál is gondolkodtam de a manós gwp annyira nem tetszett. A polybagre előtte nem csaptam le és addigra "elfogyott".
    2. Most a dupla VIP-el rendeltem volna de így Mikulásgyár (és szintén polybag) nélkül már nem fogok megint.
    3. A kettő között PaB lett volna... azt bezárták. Ott is kiesett egy nagyobb rendelés.

    Mivel ott is bugos volt az oldal, azért még megrendeltem ami a kosárban volt... értékhatárra vmi kis vacak kellett mellé, Bedobtam még 1 rendelést egy Mikulásszánnal, hogy a másik vip gwp-t is el tudjam hozni. És - dobpergés - ebben a pár átmeneti napban meg épp "visszafogyott" a fun&funky polybag is a két kifogyása között.
    Így lett 2x18k rendelésem, 2db ehhez képest relatíve értékes polybaggel, elhozva 2 vip pontos cuccot/rendelés... meg beváltva pár utalványt. Mondjuk 2x65k rendelés helyett.
    Nekem most így is jó volt, sőt talán jobb is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák