Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz rbgm #60454 üzenetére

    Megmondom őszintén ennyire nem merültem bele a részletekbe épp ezért is szeretném látni én is élőben egyszer. Lehet akkor magáról a készletről is valamilyen szinten változni fog a véleményem. Sajnos ilyen világot élünk amikor egy műemléket, híres épületet már nem járhatsz csak úgy körbe mert félteni kell. Az építése során nem találkoztam sem lifttel, sem jegyárusító bódéval, sem lépcsővel, szóval azokkal az extrákkal amiket felsoroltál. Lehet valóban a sok fa és lámpa helyett ezt kellett volna inkább erőltetni és a sok apró oldal elemet amit egyesével kellett összerakni mondjuk kiönthették volna egy formából és akkor jutott volna darabszámban is hely ezekre a részletekre. Nem tudni tényleg mi járt a lego tervezők fejében talán arra gondoltak hogy ezek a részletek az olyan emberek többségének aki még életében nem járt ott fel sem tűnik és sajnos igazuk is van. Ami az alját illeti inkább ilyen legyen, mint plexi falakkal elkordonozott katonai járművekkel és katona figurákkal teletűzdelt. A jegyárusító bódé tényleg beleférhetett volna de ha ezt vesszük akkor valóban jöhettek volna már a túristák is, a védő háló, étterem és világítás. Én úgy fogom fel hogy most ebbe ennyi fért bele. Nem lett tökéletes, sőt az építési élmény sem valami eufórikus, de számomra azért nem is lett rossz nekem kifejezetten tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák