Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz balint82 #48728 üzenetére

    :D És mi lett volna ha még fel is cserélik az összeget. :D

    @timar88
    Nem semmi a cikk. Még beleírhatták volna, hogy a színek tanulását is remekül segíti, valamint mezítláb az elszórt kockákon sétálgatás remek ortopédiai gyakorlat a lábboltozat erősítéshez. :)

    @Throme
    Egy Vipert szerintem hasonlóan nehéz vagy nehezebb lehet összehozni mint a DB5-öt az ívekkel.
    A Challengernél viszont lehet, hogy nekem nem elég kifinomult az ízlésem de én a régi és új között kb. 20 elemnyi különbséget látok. :D Kicsit lentebb nyúló részek/szoknya ill. kicsit szögletesebb felső rész. Ez alatt inkább az új dicséretét értem. Szerintem nagyon jól megtartották a klasszikus formát.

    Nálunk legutóbb a Chevrolet Camaro kibontását választotta a gyerkőc. A 3db 8 széles mellé jött első 6 szélesként. Valóban jóval kevesebb a lehetőség így és sok volt a matrica - főleg egy versenyautón - de nekem kellemes csalódás volt végül. Itt is voltak részletek, ha nem is annyi, pár érdekesebb építési rész, de főleg a 4 széles szélvédő alá berakott és még fel is hajtható bukókerettel meg a szigonypuskás üzemanyagtöltővel fogtak meg. :)

Új hozzászólás Aktív témák