Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajti

    tag

    Véleményeket köszönöm, akkor benyelem a doboz állapotot és az esetleges értékvesztést/nehezebb eladhatóságot, mert nekem lesz kirakni.

    Rendőrkapitánysággal kapcsolatban viszont egy komolyabb, de csak 10 perces segítséget kérnék: vettem egy újracsomagoltat edigiről, ami látszik, hogy ki volt bontva. Szeretném tudni, hogy minden zacskó megvan-e. Sajnos ezt az infót nem találtam neten. Ha tudjátok, hogy ilyet fel lehet-e lelni valahol, az nagyon jó lenne, ha nem, megkérnék valakit akinek megvan, hogy nézze meg az övét.
    14 szám van, majdnem mindegyikből kettő volt a dobozban párat kivéve. A számozott zacsikból az egyik fehér csíkon fekete szám, a másik átlátszó alapon fekete szám, fehér peremmel. A 6-os, 9-es és 10-es számokból csak fehér csík alapon fekete számos zacsit találtam. A válasz jöhet akár pm-ben, bár elvileg erről is szól a topic összefoglaló alapján, talán off-ba se kellet volna raknom.
    Előre is köszi!

    Maross ötletét támogatom, pl. Sector közlése is tök jónak tűnik a szélvédőről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák