Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz kbalage2 #39181 üzenetére

    Félre értés ne essék nekem semmi bajom a b betüsökkel (inkább csak így finoman fogalmazva :DDD ), csak nem értem miért kell a csapból is ennek folynia...
    Csinálja a 4 fal közt. Egészségére.
    Manapság már nem lehet megnézni úgy egy filmet hogy ne lenne benne legalább 1 azonos nemű pár meg még pár másik kötelező elem akkor is ha épp nem kívánja meg a film ezt az extra dolgot.
    És most ne mondja nekem senki hogy minden rendező (meg gyártó) hírtelen ilyen sokszínű lett, hanem egyszerűen kényszeresen kell vele jönni, ha akarja az ember, ha nem, mert ha csak 1 kicsit is úgy gondolja hogy ezt most nem kéne akkor mint itt is az élő példa egyből homofób meg rasszista...
    Pedig erről szó sincs, csak nem feltétlen értek egyet azzal hogy ezt ennyire reklámozni kéne.
    Ennyi erővel nyugodtan adhatna ki AK-t meg M4-et is a Lego mert akinek nem tetszik csak oda kéne "böffenteni" hogy nem elég sokszínű a látásmódja...
    Részemről a téma befejezve, de ez most kikívánkozott :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák