Új hozzászólás Aktív témák

  • R3ĐßuŁŁ

    őstag

    Sziasztok. Ma szerencsére ismét volt időm egy kicsit legozni, ezért gyorsan összedobtam a 10244 Fairground mixert. Ezt anno teljes áron rendeltem a SAH-tól, mert ajándékba volt mellé a kis lufiárus polybag ami nagyon bejött :D 1746 elemből áll ami mellé kapunk 12 minifiget, ami a mai készletekhez mérve nagyon is sok, de azt kell mondjam, hogy ehhez a készlethez mindenképp reálisnak mondanám. Aki gyerekkorába vagy még most is szereti a búcsú feelinget annak telitalálat ez a készlet. Kapunk két kamiont amire cakk pakk fel is tudjuk pakolni az egész készletet. Mind a két kamion kialakítása nekem nagyon tetszik, szerintem igazán illik a készlethez. Ezen kívül kapunk egy jegypénztárat, aminek ismét szerintem nagyon szép a színösszeállítása és a kis lámpácskák is nagyon frankók a bódé feletti táblán. Kapunk még a készlethez egy kis ütős játékot amit nyilván mindenki látott már régi filmekben. Itt két fakalapácsot kapunk amik nagyon tetszenek és lehet is csapkodni a kis kijelölt korongot, hogy minél feljebb repüljön a kis elemünk. Ezután van még a készletben egy ismét (számomra) amerikai filmekből ismert vízbe ejtős szerkezet aminél a kis kijelölt helyre kell céloznunk és ha sikeresen eltaláljuk akkor bizony a kis hölgyünk már landol is a tartályban :C. Van egy gólyalábon zsonglőrködő emberkénk is, ami szerintem zseniális! A készlet fénypontja a kamion hátulján levő kis pörgő forgó vidámparki gépezetünk. Az építése nem bonyolult, de a színek itt is remekül passzolnak szerintem, de ez az egész készletnél igaz, mert nagyon visszaadja a kis vásári (búcsús) feelinget. Én erről a készletről egyből örök kedvenceim Bud Spencer és Terence Hill remek filmjére a Különben dühbe jövünk-re asszociálok :DDD Nos én ezt anno úgy emlékszem 40-ért vettem, de ma már szerintem 35 körül hozzá tudtok jutni. Én 10/9-re értékelem, mert tényleg nagyon jó kis készlet és a játszhatósága is nagyszerű, de ha van gyerkőc és együtt játszotok akkor vigyázzatok nem ám elrángat titeket egyből a búcsúba :DDD Képet természetesen nem jutott eszembe csinálni, de mivel 2 óra van ezért nem bányászom elő :( Ha tehetitek mindenképp vegyétek meg ezt is! :)

    [ Szerkesztve ]

    Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Új hozzászólás Aktív témák