Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz R3ĐßuŁŁ #10411 üzenetére

    A pár napja linkelt Store-os akciónál is néztem, hogy - ja, amúgy beorbogtam a Westendben a boltban, felkaptam a tengerparti házat, és robogtam a pénztárhoz. Még szerencse, hogy voltak előttem, és közben észrevettem a "téli sarkot", aztán azt, hogy nem is a változó évszakok készlet van nálam :DDD - netről, talán a kockafutár vagy melyik cégnél 19-ből szállítással megvan a játékbolt, a Store-ban meg 20 volt. 25-ről, ami egy bő ezressel több a lego.com-os árnál, volt leolcsózva. Néztem még a Miki gyárat, mert az -30%-os volt, de nem... valahogyan az nem jön be, így végül, ami változó évszakoknak indult, és majdnem tengerparti ház lett, végül csak egy téli játékbolt lett. :DD A kollégáktól kapott búcsúajándék pénzt sikerült is elköltenem. De nem bánom.
    Az egész lényege az, hogy bizony az itthoni akciók nem is olyan nagy akciók, ha az ember egy kicsit jobban utána néz a dolgoknak. (És akkor itt még nem is trükköztek azzal, hogy korábbi ár +x% - y% ~ korábbi ár típusú "leárazás" volt.)

    Bezzeg a Fuji X100T-re nem volt - 30% sehol. :(

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák