Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeus

    újonc

    válasz mexel #11388 üzenetére

    Kár hogy ez a linkelt filament izzó opál búrás, biztos lesz belőle átlátszó is ( remélem). Valahogy régen sem szerettem soha az opál búrát.

    Itt találtam: [link]

    Én személy szerint jobban szeretem az opál búrát, mert ha olyan lámpatestben van elhelyezve ami átlátszó, akkor nem kápráztat.

    [ Szerkesztve ]

  • mzso

    veterán

    válasz mexel #11388 üzenetére

    "Kár hogy ez a linkelt filament izzó opál búrás, biztos lesz belőle átlátszó is ( remélem). Valahogy régen sem szerettem soha az opál búrát."
    Nem tök mindegy, ha már eleve lámpába megy bele? Szerintem nem kéne feleslegesen felakadni lényegtelen dolgokon. (Egyébként a fény szempontjából az opál jobb)

    "hanem nehéz összehasonlítani egy hagyományos régi izzóval, mert ott az szinte mindenfelé világított"

    Ezért is mondtam, hogy ránézésre is látni lehet, hogy ez is világít mindenfelé. Nincs beblokkolva mint egy átlagos körlapra szerelt SMD LED-es fényforrás.

    A V-TAC-hoz nincs közöm. Csak az a legtöbbet emlegetett gyártó a témában. Mivel általában nekik van a legjobb ár/érték arányuk.

    "Nem mondtam hogy eddig jó volt. sokszor nem nagyon lehet 100W-os izzót berakni néhány lámpába, és muszáj volt a 72W-os halogént használni, de kicsit nagyobb fény kellene pár helyre."

    Te tudod mit akarsz. Ha extrém igényeid vannak akkor nehezebben fogsz megfelelőt találni.
    Én nem látom értelmét ilyen erős fényforrásokat rakni mindenhová. Különösen nem ilyen arcba világítós, elvakítós tükör feletti lámpába. Nekem ugyanilyen helyen egy régi 11-15w-os kompakt fénycső van. És csak ritkán van használva.

Új hozzászólás Aktív témák