Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Thunderzolee #16847 üzenetére

    delta még nagyon jó, sőt lehet mw-nél is jobb, ők már ősidők óta tápokat gyártanak serverekbe is, az áruk már kevésbé jó:) de kisebb teljesítményűekből vannak olcsóbbak is, mw alá mindenesetre nem érdemes menni

    mokus1
    az ilyen, ha sok lámpa van dekopír és porszívó, 4 réteg kartont is vágtam vele egyszerre, csak kicsit porzott ( :
    nem tudom h lehet jó, én a végén kidobtam a csába' a szalagot, akárhogy daraboltam nem működött jól, valószínűleg a törés miatt zárlat lett és megküldte végig az ic-ket, 5e ft egy új méter amit már az új fajtából vettem, a régi 6803-as volt
    a szalag van begipszelve vagy mi? ha a kanócot gipszelted elvágod és újra kötöd, de nyugodtan tehetted volna csőbe is mielőtt elgipszeled

    Thunderzolee
    dimmelős kapcsolót kell venni hozzájuk, aztán v működik v nem ( :
    egyébként sok értelme nincs, homályosítsd fel a kedves megrendelőt, h az esetek 99%-ában a dimmelt fény vibrálni fog - tegnap linkeltem erről a philips véleményét, ami az enyém is már 10+ éve ( : -
    megoldás lehet normál kapcsolóval fokozatmentesen dimmelhető megoldás, pl a philips sceneswitch, 3 fokozat, ehhez 3 fényerő és színhőmérséklet társul, nem kell hozzá semmilyen exta kapcsoló, normál kapcsolóval működik, mindig megjegyzi az utolsó állást, többször kell kapcsolgatni egymás után, így váltja a fokozatokat

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák