Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Dolby #48180 üzenetére

    A remek hozzáállásom sosem jelenik meg játék közben. ;) Csak hogy tudd, nem ugrok billentyűzetnek, ha valaki meghal, akár egymás után többször is... Örülök, hogy mindenki ilyen simán belelát a dolgokba. Nincs annyi agyhalott pulya fent, mind lent ragad, tisztelet persze a kivételnek aka boost.
    Sejtettem, hogy ismét az én hozzáállásom a probléma, ezért nem írtam egy darabig, de úgy látszik ismét felesleges volt.
    Nyilván mikor jön két arany botra, egyik kiírja, hogy ő laggol, mászkál kicsit, kilép, megy vele a support is. Milyen egyszerű is emiatt botot is védeni, esetleg, ha feljönnek always 2 v 1-ben lenni egy új karakterrel, akit esetleg szeretnék kipróbálni.
    Másik meccsen, amit idegből már nem tudtam normálisan szerkeszteni egy 4/13-as MF + 2/9 Karma van. Mikor látod, hogy bot a 10. perc tájékán már 10+ killt adott botnak (MF 0/7), akkor értelmesen hozzá lehet állni a meccsnek. (Miközben egy betűt nem ütöttem még le, de nyilván a toxic a gond)... 0/9-nél igenis megszólalok, hogy húzzon afkba, mert értelme semmi... Mikor látod, hogy beszalad 1 v 5-be meghalni meg elultizik a minionokra.
    Nautilius is megy két rangsoroltat, mind a kettőből kilép 0/3-mal, akkor mégis mit várjak? Az ilyen miért játszik? Az ilyet miért is nem dobják ki? Haverok kapnak 20p bant, mert elment a net, de érdekes módon a rendszer nem jelez vissza, akik direkt kilépnek és reportolom.... Innentől nem egyenlő a bánásmód...

    Egyébként... Normal Game, akkor ezek szerint mindenki látatlanba vesz egy karaktert, aminek a képességét sem ismeri és rögtön rangsoroltba viszi, á értem...
    Ja nem, kipróbálja... De hogy tudod mennyire jó a kipróbált karaktered, mikor feljön midről ss nélkül az elfeedelt champ és megint 2 v 1-ben vagy....?
    Egy 13/12/13-as Rumbleről majd eldöntöm valahogy, hogy érdemes megvenni, megéri rá költeni vagy sem.... :U
    Tudom, ha az ember már S4 óta vereti simán ismeri az összes karaktert, de aki nem? Aki idén kezdte, vagy aki most fogja? Elkülditek Rangsoroltba? Utána meg telesírjátok a topicot, hogy ah már megint LP-t buktam, mivel megint olyan játékos jött, aki 1st time playt nyomott
    No offensive, de már unalmas.... 5-10. ugyanilyen játék után hogyne lennék ideges, mikor ráment az egész napom, hogy ezeket a * nézzem, utána meg tryhardba 2 v 5-be hozzuk le.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák