Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz sasa311 #274 üzenetére

    *facepalm* Szerinted miért hangsúlyozom, hogy az AD carry-t kell kiszedni?? Azért, mert mint említetted a ghost csak autoattackol ezért nem számít, hogy a delikvensnek mennyi AP-ja volt, és mit ad isten, ha neked sok az AD-d és megkapod a target 25%-át(a 25% AP-val együtt), és az meg megkapja morde 65/75/85%-át(plusz akármennyi %-ot, én erről egy büdös szót nem szóltam ezidáig) akkor logikusan nagyobbat fog ütni a ghost nemde?? Sőt, Morde is nagyobbat fog ütni! Képzeld, a Frozen Mallet pedig beadja a slowot a ghost auto attackjára(erről ennyit, hogy Sunfire vagy Mallet a fontosabb nek)i! Gondoltad volna? Szóval megkérlek, hogy szállj le az AP rizsáról, mert egyedül te lovagolsz rajta. Amit én mondtam eddig az MPen és AD volt, szóba sem hoztam az AP-t. Nem nekem kell rágcsálnom a "statisztikai részt" hanem neked kellett volna rendesen elolvasni, hogy mégis mit csinál az ulti(ghost, még mielőtt kitalálnál valamit az AP-ról). Az effective HP-t meg telibe kakálom mivel ott van a shield, ami persze szerinted worthless kategória, holott az egyik legjobb passzív ami a játékban van. A scepter meg szar, tényleg? Ha csak MPen és MR értékei lennének, akkor is megérné(persze nem ennyi goldért) Mordekaisernek... Jó, hogy megemlítetted Fiddlestickset akinek hasonlóan nagyszerű ratioi vannak...
    Miért lenne ugyanaz a két rúnakönyv? Ha a rendkívül bonyolult HP stackre gyúrsz akkor nem teszel MPen és CDR rúnákat a könyvbe. Látom nem sikerült meglátnod a "SOAK" kifejezést sem, és még mindig ott tartasz, hogy DPS vagy tank...

    Tryndamere-ről meg már-már úgy beszélsz mintha egy használható karakter lenne :))

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák