Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz Iron Funeral #273 üzenetére

    Látom nem érted, hogy mennyire szarul stackel a morde ultija és mennyire túlliheged.

    A te esetedben a 100AP-d azt jelenti, hogyha megölsz valakit ultival akkor kapsz kőkemény ~20 bonus AP-t! Hát ez aztán fergeteges. A szellemnek meg tök mindegy mennyi APja van mert csak autoattackol. És pont. A te statjaid ennyit számítanak a spirit sebzésével kapcsolatban, nem többet. A többi statot attól kapod, akit megölsz, így tök mindegy, hogy te milyen builden vagy. És AZ a mérvadó, mert az jóval több.
    De nem flémelni akarok, rágcsáld a statisztika részét a játéknak. Aztán vagy megérted vagy nem és játszol tovább ahogy akarsz, nekem végülis 8.

    De azért butaságokat nem kell terjeszteni. Pl. Trynda lvl 18-ra ha nem tök béna akkor már összerakott egy cipőt, egy infinitit és egy phantomot vagy ghostblade-t. Ezzel meg kb. egy lowhp-s kasztert 3 hitel, mert 600 DPS-t tol vele. És ehhez 8500 gold kell. Akinek ez 25 perc alatt nem megy az eléggé no comment kategória... Csak tudni kell lasthitelni, amit a playerek 90%-a nem tud.

    Az meg, hogy más karakternek milyen az egy dolog a scepter. Neked tök szar. Ez a játék meg 100%-ban a csapatmunkára épül. Ha felveszi egy akali, akkor ő tudja használni mind3 statot ami rajta van. Vagy egy Fiddle. Vagy egy raklap másik. Neked csak a magic pen kell, a többi ablakon kidobott pénz. Akkor már inkább más vegye.
    Kicsit azt érzem ezen az érvelésen, mint amikor 5en flamelnek a chaten, hogy ki vegyen Oracle-t egy twitch-teemo-evelyn-shaco kombó ellen és a végén egyik sem vesz és kikapnak.

    Azt nem tudom honnan vetted, hogy nem autoattackolok. De autoattackolok. De az a sebzésem kb 25%-a, szinte semmi, főleg nem összehasonlítva egy DD carryvel.

    Minek hasonlítsak össze két buildet rúnákkal, mikor triviálisnak vettem, hogy kb. ugyan azokat a rúnákat használja a 2 különböző build...

    csekkoltam. Még mindig röhejes DPS értéket ad ki, cserébe 10K alá csökken az effective HP-d AP és AD ellen is. Zseniális megoldás.

    Az meg, hogy a morde tank vagy sem... hát amit te építesz belőle az nem tank, ez tiszta sor, viszont nem is DPS, mert ahhoz gyenge.

    A morde jóval inkább tank, mint DPS, az egyetlen hatalmas hibája, hogy nincs se tauntja, se CC-je, ezért magas ratingű játékokba nem érdemes használni. Ez a hibája szerencsétlennek, nem az, hogy ne bírna be annyit, mint egy amumu vagy shen.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák