Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz kexksz #1481 üzenetére

    Így van ilyenkor egy teljes 9-es sorozatot kell venned. Amúgy nézegess guide-okat, ott le vannak írva az ajénlott rúnák is az egyes hősökhöz. Nem kell készpénznek venni mindent, amit ott írnak, de ha többet elolvasol kialakul egy kép egy adott hősről, és tudsz megfelelő döntéseket hozni.

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz kexksz #1481 üzenetére

    Amúgy a magic penetration/armor penetration setet szerintem minden további fontolgatás nélkül elkezdheted venni, ha megnyílnak a T3-as rúnák, mert rengeteg hero használja őket.

    Az sem feltétlenül rossz taktika (bár én nem így csináltam, mert elég hamar elköteleződtem a kassadin/leblanc páros mellett), hogy általánosan használható rúnákat veszel (hp/cd reduction/movespeed...) ezekkel próbálgatod a hősöket, és ha valamelyik nagyon megtetszik, akkor ahhoz veszed meg a szükséges rúnákat. Ezek a rúnák persze nem a szemétbe mennek, egy csomó heronak pont a legoptimálisabbak, viszont mindnek jól jön, így nem olyan nagy gond, ha hp rúnával játszol egy kassadind, mint ha mondjuk ad rúnával:) mert csak az van. Amúgy peched van, mert nemrég járt le egy ingyen ip boost, én ennek köszönhetem, hogy szinte minden fontosabb rúnát meg tudtam venni viszonylag rövid idő alatt, de reméljük lesz megint ilyen.

    Más: a rating ugye elvileg nem változik? Mert 1437-ről leestem 1417-re, úgy hogy nem is játszottam, csak normalt a napokban. Amúgy tudja valaki, mikor ér véget a season 1, vagy hogy milyen rating kell a gold plate-hez? (Elég új vagyok LoL-ban, csak júliusban kezdtem, így még ezek a dolgok nem tiszták, de azt tudom, hogy a w3 rating nem változott inaktivitás miatt, vagy az aréna rating sem wowban, eléggé furcsa lenne, ha a LoL-ban az ember pár nap kihagyást követően -20 ratinget kapna. Félek, hogy a végén inaktivitás miatt elvész a silver plate is...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák