Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz kentucky #47794 üzenetére

    Lehet az ilyen kata playerek miatt nem szeretik a Katarina-kat? Elmúlt 1 hétben 8x akartam Katarina-val menni, ebből 3x sikerült (2W1L), 1x kipickelte előlem ellenfél, 1x kibannolta előlem enemy team, és 3x saját csapattárs bannolta ki, pedig láthatta, hogy őt vinném (egyik alkalommal ráadásul enyém volt first pick). És mivel amúgy nem nagyon szoktam bannolva látni, így nem tudom nem úgy értelmezni, hogy nem akarja a csapat, hogy nálunk legyen egy Katarina. Persze ez kis minta, de érdekes, valahol pedig érthető, amikor nyertünk mind a kétszer feedelve voltam, mikor vesztettünk akkor meg sokat nem tudtam tenni (1/8/6 kda, "lissandra ellen").

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #47816 üzenetére

    Igen, akkor jól érzem/sejtem ezt. High risk, high reward karakter. 10/1/2 és 18/7/13 a két győzelmemen a kda-m, míg 1/8/6 a vesztesen. Ha bejön a snowball effektus, akkor carry-zek, de ha nem, akkor nem érek sokat. Lux és Ahri még mellette a két fő midesem, és náluk bár kiugróan jó kda-m nincs, de ha rossz a meccs, akkor is többet tudok tenni, tehát valamivel stabilabbak. De azért normalon lehetnének kicsit rugalmasabbak, azért ott gyakorlok Katarina-val, hogy felmérjem, mennyire tudok ügyesen játszani vele. :U Bár megértem azt is, aki ezt se akarja, én is győzni akarok, de azért valahol csak ki kell próbálni magam.

    Egyébként ha Katarina-t kiveszem, Lux és Ahri mellé kit lenne érdemes beszereznem, és betanulnom? Vagy ezzel a kettővel, sok gyakorlással érdemes nekifutni a 10 besorolónak majd? Vel'koz még aki tetszik, de ő is immobilis, az meg már ott van Lux.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Most lehet én is szemét voltam. Behívott mid-re, és Lux-ot akartam vinni. A toposunk megkérdezte, hogy jöhet-e mid-re, írtam hogy nem tudok top-ozni, sose próbáltam (ez így igaz, pvp-ben ez az egy role ami még sose volt a kezemben). Bár amúgy lehet benne lettem volna, sima normál, legalább kipróbálom, de mire megírtam fentieket, már kibannolta a Lux-om. Első pick enyém volt, és belátom nem volt bölcs, de elhoztam Katarina-t úgy, hogy az enemy ennek tudatában hoz amit akar. Nem értem, miért kell ilyen gyerekesen ha nekem nem jó, másnak se legyen az mentalitást gyakorolni (bár én is lenyugodhattam volna, és hozok Ahri-t pl.). Amúgy szívesen katáztam volna amúgy is, de mivel enyém volt first pick, nem akartam úgy elhozni, hogy nem tudom ki van ellenem. De így alakult, bár még így is én voltam (lehettem volna, ha nem adjuk fel jogosan) a fő carry csapatunkban. Ha így nézzük, Lux-al is bukta lett volna a meccs.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz FoLey-v #47825 üzenetére

    Még akár ugyanaz is lehetne akiről beszélünk, csak az enyém nem magyar volt. :DDD Ugyanígy eltűnt a mid-es enemy, pingelem, jungelesünk is pingeli, erre megjelenik fenn, és megöli a top-osunk. Rögtön írja, hogy hol maradt az ss? Nem írtam semmit, de a jungeles leírta, hogy volt ping (lengyelül írt, de a ping-et felismerem azért, lehet haverok voltak, google translate szerint top-os azt írta hősválasztásnál, hogy "lol, nem mid-et kaptam", mire a jungeles beírta, hogy "neki mindegy hova megy", vagy valami hasonló). Mindegy, tanultam ebből a meccsből is, mid-es Zed ellen nem bírtam, de ugyanúgy letudtam menni bot-ra 2 kill-ért. Sajna ez nem volt elég, 88 farmmal a 20. percben én vezettem nálunk, a mi adc-nknek fele alig volt

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Első elődöntőnél is csak első meccset néztem meg élőben, de akkor már azon láttam, mi lesz a vége. Másnap reggel sajna a lol twitter csatornája úgy ahogy van le is lőtte az eredményt, mert tesznek azokra akik nem élőben nézték. Biztos szóvá tették nekik, mert most is csak első meccset néztem meg, de szerencsére semmi utalás se volt az eredményről a közösségi médián tőlük. :DDD Így bár a stream hosszából "láttam", mi lesz az eredményt, de a 3. meccsig nem tudhattam, ki javára.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Ma már neki akartam állni a besoroló meccseknek, de még mindig úgy érzem valami nem stimmel. Mid-en elég jól elboldogulok Lux-al, Ahri-val, illetve ha "papír" az enemy Katarina (amíg nem látom enemy team nagyját nem választom be, Lux a biztos pick vakon, mert vele van legnagyobb tapasztalatom, és tudok torony alatt biztonságban farmolni ha olyan az ellenfél). Viszont jungelesként vannak bajok. Shyvana és Zac a két fő hősöm, de kb. ugyanaz a bajom is velük: ha bemegyek teamfightba, akkor halok. Ki fókuszolnak, és anélkül, hogy az adc-t vagy ap carryt elvinném, megölnek, cc-znek. Zac-el jobban tudom segíteni ugrás, meg ulti miatt a csapatot, de kevesebb a dmg, míg Shyvana-val van dmg, de azon kívül sokat nem tudok hozzáadni (és ha megvédik a célpontom, nem is értem sokat). Lehet én hibám, hogy beugrom amikor nem kéne, vagy a csapattársak nem követik le, és burst dmg-t nem tolják ki amíg velem foglalkoznak, de alacsonyabb szinteken sokkal jobban ment, de mióta silver-gold, néha platina ellenfeleket kapok, mintha alig érnék valamit. Persze az is jellemző, mint legutóbbin, hogy én halok egyedül elején a fightnak, és utána a 4 csapattársam életben marad, enemy meg elfogy, és win.
    Nyugodjak bele, hogy ez van, beugrom, lefoglalom őket, meghalok, és ha a többiek ügyesek nyerik utána a csatát? Vagy legyek passzívabb inkább, és csak akkor menjek be, ha túl is élem, de ezzel kockáztatva, hogy közbe ők kezdeményeznek, és hoznak el 1-2 embert, és én vagyok a noob, hogy nem csináltam semmit. Vagy még arra gondoltam, hogy megveszem és begyakorlom Olaf-ot, és legalább ulti alatt nem tudnak megfogni, és el tudom esetleg hozni az adc-t.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #47939 üzenetére

    Akkor megpróbálok kicsit máshogy betámadni. Lolsumo appal szoktam nézni, hogy mit ajánl adott meccsre, de persze nem hiszem el teljesen amit ír (volt hogy Katarina-val runaan hurrikánját ajánlott első tárgynak), és gyakran javasol olyan tárgyakat, ami inkább sebzés irányba visz Shyvana-val, de maradok a tankosnál szerintem. Titánhidra elsőnek pl. ad elég sebzést, de utána inkább tankosodásra összpontosítok, mert később teamfightokban mégis csak elől vagyok, és hiába van sebzésem, ha nem tudom kiosztani. Low elo-n meg hamar átmegy a játék (legalábbis én meccseimen) sok szereplős fightokba, frontline-nak meg nekem kell lennem. (hiába volt legutóbb egy malphite-unk, nem láttam gyakran berongyolni)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jkrisztian #47989 üzenetére

    Merésznek merész, de életképes lehet. Nem annyira ismert/játszott champ (nem meta), szóval low elo-n simán lehet, hogy az ellenfél nem tudja teljes egészében "mivel van dolga". Valamint low elo-n a skill többet ér még gyakran, szóval ha ügyes vagy vele, akkor easy. Nekem egyik ismerősöm Swain-t ajánlotta mikor elkezdtem játszani tavasszal, hogy vegyem meg és ggwp, nem tettem, mert nem volt szimpatikus a hős. Múlt héten ingyenes volt, kipróbáltam, és jah, egész fun, de nem rohanok váltani rá. :DDD Ha telik rá, miért ne, de én kipróbálás nélkül nem vennék egy hőst se, és akkor is csak 6300 IP-set vennék akciósan RP-ért (az IP/RP arány miatt).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Nekem is egész jókat adott a bolt, de a többség vagy nem mozgat meg annyira, vagy a kedvezmény kicsi rá. Egyedül (miután megveszem ip-ért a hőst) 70% kedvezménnyel a Firecracker Jinx skint veszem majd meg. Ennyiért megéri. A már korábban kinézett Bewitched Nidalee és Kitty Cat Katarina pedig vár még egy évet, most kell az RP Elementalist Lux-rá.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48039 üzenetére

    A linkelt játékért az ott mutatott minion ikont kapod meg, míg ha Doom bots meccset nyersz (legalábbis én úgy tudom, hogy meg is kell nyerni), akkor egy Devil Teemo ikont kapsz majd.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Hát ez a Teemoing nem egyszerű menet, vagyis ennél könnyebbre számítottam. Az egy dolog, hogy 4ből 4 lose, de mindegyik szinte a rossz csapat összetételen megy el. A TP+smite kombó mondjuk nekem se jutott volna eszembe magamtól, de az, hogy nem hozok közelharciakat adja magát. Mégis ilyen csapattársakat kapok: Gnar, Lee Sin, Rengar, IV. Jarvan stb. Ráadásul a Rengar elment egy hegysárkányt begyűjteni, a Jarvan is a jungelt járta és farmolta, eszem megáll. :F SoloQ-ban elég necces a dolog, csapatba biztos könnyű lenne, én se vagyok atom játékos, de legalább olyan hőssel megyek ami hasznos.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz winfos #48044 üzenetére

    Azt nem nézem, ki hanyas, de 18 mindenki megvan, mert a masteryket látom töltőképen. De most is mentem egyet, bepickelik Aatrox-ot és írja jg, mondom nem kell jg, mire leírtam már pickelve lett egy Yasuo és egy Katarina is. Erre írom, mind1, úgyis vesztünk (én voltam Lux-al, és volt egy Graves még). Ezek után számomra csoda módon eljutottunk 15. percig, igaz 2 inhib már be volt döntve. Yasuo first time volt itt (de 2 éve már volt, tehát nem tapasztalatlan játékos), az Aatrox meg ezek szerint azt se tudta mire jelentkezett. Kezdem elveszíteni a reményt. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kanczy #48046 üzenetére

    Ez így igaz, lehet kicsit balanszolni kéne azért ezt a módot. :U Haverommal egyszerre kezdtük játékot, de engem jobban lekötött, ő még most sincs 30, és ritkán is játszik nagyon, de erre a módra vissza akar nézni. Hát szegény nem tudom mennyire fog sikerrel járni, mert még nekem is szenvednem kell, már 6ból 6 lose. :DDD Jó igaz, hogy rajtam nem múlik ezeken (legalábbis ha klónoznám magam, letudnám ütni magammal), de vagy haverokkal, vagy más csapattársakkal lehet lecsapni, akik szintén tudják mi ez. Minden eddigi próbán volt olyan, aki azt se tudja mi ez.
    Legalább gyakorlok Jinx-el, nagyon jól lehet vele minion wave-eket szedni, és a végén ha már összeállnak a botok, a splash dmg hatalmas. Csak sajna ha rád néznek már halsz is rögtön. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #48082 üzenetére

    Remélem előbbi, azaz legalább 1 győzelmet elhoznak azért a srácok. ;] Még 10 pont jönne a tipp játékban, ha SSG nyer, igaz már a tegnapit buktam, és ezzel a döntőt is. 46 pontom van most, szóval a 2. ikont is megkapom majd legalább, csoportkört nagyon mellé lőttem (olyan rémlik, hogy talán 6 embernek volt az tökéletes).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Szerintetek low elo-ban jungelesként, vagy adc-ként lehet többet tenni a csapatért? Mid main vagyok, ezzel a lane-el nincs is semmi bajom, de második role-ra az eddigi jungelessel van, vagyis nem érzem azt, hogy hoznám azt a szintet, amit teszem azt midesként tudok (magamhoz képest). Most kipróbáltam magam adc-ként is, 2 kör Caitlyn-el, és egész jól ment szerintem. Ami miatt adc-n gondolkozom, hogy jungelesként soha nem érzem azt, hogy a győzelem nagyban nekem köszönhető. És ha nem én voltam jungeles, akkor se volt úgy sose, hogy bezzeg ha én jungelezek, jobb lettem volna. Ellenben az nem egyszer fordult elő, hogy az adc-nk elmaradt nagyon, csapaton belül, és enemyhez képest is. Jelenleg tehát a mid main role az pipa, de secondary role-nak nem tudom melyiket vigyem.
    Ha maradok jungelnél, akkor a mostani Shyvana és Zac mellé vennék egy Olaf-ot (van tartalékba Kindred és Diana-m).
    Ha viszont inkább adc-t választom, akkor egy Caitlyn-t vennék most, és van rajta kívül Jinx, Sivir, Ashe és Tristana.
    Szerintetek melyikkel tudnék biztosabbra menni, hogy mi győzzünk?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48139 üzenetére

    Valóban, erre nem is gondoltam (pedig második meccsen volt is rá példa), hiába leszek carry, ha fókusz ölnek, a csapat meg ujját se mozdítja. Akkor maradok jungle, de ez a Kha'zix ötlet se rossz. Holnap meglenne rá az IP, de nem tudom ő vagy Olaf lenne-e jobb választás. Mind a kettőnek megvan a maga előnye, de talán az én stílusomhoz Olaf áll közelebb, vele jobb teamfightolni. Kha'zix-al sokat kell gankelni, én meg nem vagyok annyira agresszív játékos.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Megfogadtam tanácsotokat, és maradtam jungelnél adc helyett második role-nak. Végül Olaf-ot vettem meg, Kha'zix most fog kapni reworkot (még ha nem is nagyot) és látatlanba nem akarok annyi IP-t áldozni most rá. Kicsit vegyes eredményeim voltak vele, még mindig nem éreztem úgy, hogy (elég) hasznos vagyok a teamnek, ez is a befut és tankol meg csap, de legalább nem tudnak cc-zni ulti alatt. Viszont mint egy jel, ma aram-ra bedobott Diana-val, és egész élveztem, így adtam neki egy esélyt élesbe jungelesként is, és szerintem egész jól ment. Kicsit többet haltam a kelleténél, de első meccsen azért elnézem magamnak. :U

    Az adc-nk az elég useless volt (hős dmg 13k, nekem 36k, enemy adc 45k), de legalább premade a supporttal, viszont így izgibb is volt. Végén 2 bevert saját inhibbel, egy teamfightot nyertünk, ahol toltam egy hármasgyilkosságot, és respawn time alatt bevertük nexust is (míg botos páros inkább ősi sárkányt ölt). Azt hiszem kiemeltebben fogom kezelni a Diana jg-t, de persze ha sok a cc, és vagy tankosabb enemy, akkor maradok Olaf-nál.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48226 üzenetére

    Nem, bár tény, hogy kellett volna, csak jobban lefoglalt az utólagos "elemzése" a meccsnek :B . Én "megúsztam" azzal, hogy az egyik flashemet (ami tényleg félig fail volt, de azért nem teljesen) megszólta, de egy mosolygó fejjel elintéztem, nem húz fel az ilyen. Láttam én, hogy végig veszekszik az enemy MF-el, beszólogat neki, de nem volt nekem időm leállni olvasgatni mit beszélnek. (ők meg ráértek írogatni is...) És mivel durva sértés, gyűlöletbeszéd, vagy hasonló nem volt, így fel se veszem az ilyeneket.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Imilenni #48276 üzenetére

    Én bár nem vagyok annyira veterán és tapasztalt jungeles, de oda megyek ahova kérik. :DDD Viccet félretéve, oda megyek ahol látom potenciált a sikeres gankhez, azaz az enemy bepusholta, vagy könnyű célpont(ok). Sajna az a szint ahol én játszok, nem divat az idézői képességek jelentése, így arra nehéz támaszkodnom (én szoktam jelenteni mid-esként), pedig az sokat segíthet, ha tudjuk, hogy nincs ulti, vagy flash például.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Tegnap kezdtem el ranked besorolókat (nem siettem el :U ), és rögtön első meccsen szerintem egy smurf enemy jungler-t kaptam. Arra alapozom, hogy elejétől chat-en jó fejeskedett: megkérdezte tisztán vagy piszkosan játszunk-e, szólt, hogy vigyázzak a pirosamnál, majd miután elüldöztem, később megint visszajött mikor ütöttem, sikerült elsújtanom, és ezzel menekülésre, villanásra kényszeríteni, ami után megdicsért. Később kék buffnál is lebukott, és hárman körbezártuk, elkaptuk, ezután is gratulált nekünk (és nem gúnyosan, hanem mint aki tényleg elismeri a kevés jó megmozdulásunk). Lehet csapattársai is smurfok voltak, vagy ő volt a kis vezető, mert később is láttam őt északi jungelemben, és átakartam nézni az ő déli részükbe, erre azonnal a blitz bement oda tornyuk alól. Sajna bukta lett, egyszerűen ők jól össze dolgoztak, nálunk pedig mindenki szenvedett, egyedül a végén Illaoi-nak kezdett jönni a sebzés, de akkor már késő volt. Vagyis hozzánk sajna nem jutott egy smurf se. :DDD
    Jah, és a legfontosabb, ami miatt smurf lehet: gold5 volt, de a legmagasabb hősismerete Caitlyn-el is csak lvl3. Ezt azért kicsit nehezen lehet mással magyarázni. Legalább második meccsemen az enemybe került egy fél meccsen afk topos, és flamelték egymást, szóval 1 győzelmet behúztam.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Megy a panaszkodás, hogy sok a "rossz a csapat, miattuk nem jutok előre" szöveg. Akkor én most ennek ellenkezőjét adnám elő: szar voltam, de a csapat lehozta nekem a meccset.

    Elején rögtön megijedtem, mivel a Katarina választott utolsónak, így nem tudtam rá pickelni (pedig de kipróbálnám ellene Diana-t). Gold 5-ös volt, és sajna el is szabadult. Bár pingeltem mindig ha eltűnt lane-ről, de volt amikor éppen hogy pingeltem ő már ott volt a bot lane határán. Mundo reportoltatni akart folyton, és igaza volt, hogy elég gyatrán játszottam, skill shotok mellé mentek, égett a pofámról a bőr. Egyszerűen nem ment ez nekem most. Farmot is folyton misseltem, skill shotokat is, lehet mára hagynom kéne, pedig még 7 meccs hátravan. Talán csak Lux-al nem megy most. De azért honoráltam a teamnek, hogy a végén csak meg nyertük nekik hála, én egyedül a nagy teamfightokban lettem hasznos, amúgy early game-ben mintha ott se lettem volna. :O

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Az ilyen lol-mmr és op.gg oldalak MMR kalkulátora mennyire valid szerintetek? Jó, mondjuk eddigi 5 ranked meccs elég kevés, ráadásul míg előbbi jelenleg Gold4-be számol utóbbi Silver2 (ennek jobban hiszek most). Persze örülnék, ha előbbi nyerne, és valóban ilyen szinten lennék, de egyáltalán nem érzem így.
    Amúgy 5. meccsem már elején elment, egyszerűen ez a nem tudom hova rakni kategória: az ADC kibannolta előbb a megjelölt Olaf jg-met, majd utolsóként bepickel egy Trundle jg-t. Ő választott utoljára, szóval nem kifogás, hogy nem látta, hogy már van jungeles. De ráfogta, hogy afkolt, és nem vette észre, hogy adc-nek hívta be. (Olaf bannt mondjuk nem magyarázza teljesen) Totál kizökkentett ritmusból engem is, bot is elúszott így, szóval olyan istenes bukta lett a meccs. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48419 üzenetére

    Most közeledett egymáshoz két oldal. 5. meccs után lol-mmr gold4-et írt, op.gg pedig silver2. A hatodik meccset nyertem (én és másik mid-es unranked, többiek silver1-3), és lol-mmr silver2, op.gg pedig silver1-et ír. Gondolom az alapján próbálja betippelni, hogy a játék milyen divíziójú csapattársakat és ellenfelet rak be. Eddig gold aljából is rakott csapatba, és ellenfélhez játékost, gondolom ezért írt még vereségnél is gold-ot nekem előbbi oldal. Egyébként most már ide is várom magam, silver3 környékére, sajna ennyit tudok jelenleg, de majd jövőre platina. :DDD

    (#48423) Beni97: OH ANYÁM!!!! Nem, ez bizony Elementalist Lux lesz, akkor 6.23 patchben fog jönni. :R

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48426 üzenetére

    Szeptemberben kiszivárgott egy RP-s árlista az új Star Guardian skinekről, ami ugye pontos volt mint kiderült, és köztük volt akkor az Elementlaist Lux (3150 RP, ultimate skin). Utána a 6.21 patch kijövetele előtt PBE-n bekerült egy helyfoglaló az új Jayce, Nautilus és Elementlaist Lux skinnek is, ami utána eltűnt. Tehát ezek szépen elszórt információ morzsák voltak, bizton állítható, hogy a következő ultimate skin az az Elementalist Lux lesz, és annyit tudunk még, hogy még idén kijön.
    Én nagyon várom, Lux a kedvencem, és sajnálom, hogy ennek már csak 4-6 hónap múlva lesz egyszeri leértékelése (2450 RP-ért), nem most bekerüléskor. Főleg mert lehet nem fogom kivárni, bár még akkor se lesz olcsó. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #48439 üzenetére

    Azért lesz "jobb", mert egy ultimate skin, és szinte egy teljesen új karaktert hoznak létre (nagyjából) vizuálisan. Azaz új textúra, új hangok, új effektek stb. Ezen kívül az eddigi információk alapján 4 elem: tűz, víz, fény és sötétség lesz jelen, mindegyiknek lesz valami megjelenése (mint DJ Sona stílusai), azaz mondhatjuk 4 skin az egyben. Viszont az, hogy szebb, nem jelenteném ki, már csak azért se, mert még nem láttuk, ezen kívül a szépség relatív. Ezért nincs értelme a milyen skin-t vegyek kérdéseknek se soha, mert mindenkinek más jön be. Gyanítom itt a 4 elem között egy paranccsal tudunk majd váltani (már látom magamat, hogy a hangulatomhoz igazítom :DDD ), és biztos ütős, nagyon kidolgozott lesz. Ugyanakkor az, hogy ez lesz a legjobb skin egy relatív kérdés ugye. Az biztos, hogy eddig ebbe ölték a legtöbb munkát (legalábbis sejthető, mert az ultimate skinek közül ez lesz a legfrissebb, és az idén megjelent "csak legendary" Ashe és Jinx skinek is igen kidolgozottak lettek).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Annyi küzdelem, gyakorlás, tanulás után, a 10 besorolómmal végül Silver 4-be kerültem. :DDD 3 győzelmem volt, és bár nem rajtam múlt feltétlen, de tény, hogy az én teljesítményem ennyit ért. Sose sikerült carry-nek lennem, sőt, ki se tudtam tűnni saját csapatból, de azért nem is feedeltem, és wardoltam, ss-t jeleztem, próbáltam groupolni. Valahogyan mindig sikerült hozzánk kerülnie a szerencsétlenebbeknek, és egyenletesen veszítettük (én is) a lane-jeinket. Trollal nem találkoztam szerencsére (ha nem számoljuk a Kennen adc-t, vagy a jg Trudnle adc-t), enemynél 2x volt smurf, toxic player sajna akadt. De afk, vagy offline-os nem (ha nem számítjuk azt a Caitlynt aki carryzhette volna nekünk a meccset, ha nem afkol ki 3x pár percre, pont rosszkor). Most hagyom jó darabig rankedet, ideje fejlődni normálon, és kigyakorolni több karaktert, ez a felkészülés amim most volt (idén kezdtem a játékot, ősszel álltam neki komolyabban pvp-zni) erre telt, bár én 1, max. 2-vel előrébb raknám magam, de ez már részletkérdés, gold-tól távol voltam, ezt éreztem.
    Jövőre a gold a minimum, de ha sikerül, cél a platina. :))

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Újabb teaser videókkal jelentkezett Elementalist Lux. ITT vannak a videók és kivágott képek. Ha jól értem, akkor a 4 alap forma (Fire, water, light és darkness) mellett ezek (kettős) kombinációit is lehet használni, így 10 különböző formát ölthetünk vele. RIP pénztárcám ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48485 üzenetére

    Az pszichológiai hadviselés, mikor spammelik a lvl7-es ikonjukat, meg chat-re írogatnak hogy "ez", nevetés meg taunt emote-ot is nyomatják stb. Szóval ezzel is simán lehet ilyeneket tolni, én már látom magam előtt, meccs elején még sima pure light, aztán ha sikerül esetleg killeket szerezni akkor darkness vagy fire-t betolni. ;] Kommentek között volt aki írta, hogy biztos lesz olyan aki a meccs kezdetén 5 percig töpreng majd kezdőn, melyiket válassza.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nepszter1 #48501 üzenetére

    Tegnap éjfélkor (nov. 7. 23:59) lezárult a szezon, a ranked várólista nem elérhető jelenleg, a jutalmakat a következő 2 hétben fogják kiosztani. Holnap (nov. 9.) hajnali 3-kor leállnak a szerverek és bekerül a 6.22-es patch. Ezzel kezdetét veszi majd a pre-season, ez alatt is lehet majd újra rankedet tolni, de ezzel csak a MMR-ed változik, divíziók, liga pontok nem. December 7-én (vagy 8-án?) kezdődik a 7. szezon, és akkor újra mindenkinek le kell tolni a 10 besoroló meccsét, viszont figyelembe veszi az előző szezonban elért helyezésed (ha volt). Tehát a pre-season alatt lehetőséged csak az MMR-ed javítására van, amivel elérheted, hogy a besorolók után esetleg magasabb divízióba kerülj.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #48520 üzenetére

    Ezt egyszerűen nem tudom hova tenni, miért kellett kivenni. Hosszú volt a várólista, na és? Nem nekik kellett várni. :DDD Inkább várok +5 percet, de legalább oda kerülök ahova akarok, most meg ha valaki gyorsabb, le stipi-stopizza a role-t, vagy leszarja, hogy én előbb írtam és akkor is oda megy. Ha új hőst, vagy role-t akarok begyakorolni, akkor menjek vak draftot, hátha sikerül oda kerülnöm, vagy menjek rankedet, és ezzel csökkentve a győzelmi esélyeket. Jó lenne, ha a riot néha józan ésszel, a játékosok szemével is látná mit csinál.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #48578 üzenetére

    Játék közben én soha nem is tudtam készíteni képet Print screen-el. Egyedül úgy lehet, hogy az F12-t lenyomod, és akkor a játék mappájába elmenti a képet. Annyit vegyél figyelembe, hogy (legalábbis nálam) ilyenkor 1-2 sec-re megáll a kép, tehát ne akció közben told el.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kanczy #48590 üzenetére

    És ennek a két rangsoroltnak az MMR-e egyezik akkor? A flexibilis rangsorolt már benn van, ez tiszta, aztán 14-én visszarakják a sima solo/duo-t is, majd decemberben elindul az új szezon. De ennek a kettőnek bár eltérően számolja a divíziókat, de az MMR ennek ellenére közös, vagy azt is külön számolja vajon?
    Most a normál draft kivételével, én (és szerintem még sokan mások) az egyik rankedet feláldozzák majd. Mivel nem nagyon vannak azonos szinten ismerőseim akikkel tolhatnám, így én solo/duo-t fogom komolyan venni, és a flexibilisbe megyek gyakorolni majd, de gondolom lesznek akik fordítva állnak majd hozzá.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #48616 üzenetére

    Most hétfőn volt ranked szezon zárás, tehát ha addig nem toltad le a 10 besorolód, akkor most már bizony 2017 végéig várnod kell új keretre. Most pre-season van, tehát ez már a következő ranked szezon része.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48628 üzenetére

    Én most a pirosnál kezdek, mivel a krug és a béka később spawnol 15 sec-el. Onnan végig raptor, farkas, béka, végül kék, krug-ot pedig kihagyom első körben. A respawn is lassabb, és én gyors jungelessel szoktam menni (Shyvana, aki cuki buffot kap majd 6.23-ban), így nem is tudom rögtön elkezdeni második kört, mert nem élednek újra addigra.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #48642 üzenetére

    Fene se érti, pontosan hogy megy ez, nekem egyik ismerősöm Gold 3-ban végzett, és most a flexibilisben Gold 5, ez nem akkora különbség. Mások pedig jobb helyre kerültek itt, míg van aki pedig említette plat egyikben, bronze másikban, sőt, nyertes meccsekkel bronze 5. Azért elég durva eltérések vannak, 10 meccs alatt ezeknek ki kéne derülnie, bár mind1, én a flexibilist úgyis gyakorlásra használom majd, jó lesz a bronze majd. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz micafighter #48644 üzenetére

    Valóban, de előbb el kéne érnem solo/duo-ban a goldot. :U Idén (vagyis most már előző szezon) egyedül 10 besorolót toltam le, és így Silver 4-be rakott. Most a hibáimon akarok javítani, és gyakorolni hősöket, de kivették ugye normál draftot ami eléggé megnehezíti a dolgom. Flexibilisben először gyakorlok sokat, aztán ha összejön a solo/duo gold, akkor nekiállok majd komolyabban tolni itt is (meg amúgy se bohóckodni akarok, hanem tryhard gyakorlás).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #48686 üzenetére

    A riot elismerte, hogy hibás a flexibilis mmr számolása, és már készül a javítás. Azt nem tudom, ők se említették, hogy azok akiket már besorolt túl alacsonyra, hogyan kerülnek helyre, de gondolom ők a szezon kezdetekor tudnak már csak megfelelő szinten játszani (ha csak nem tolják közben sokat). Innentől teljesen felesleges ezen vergődni, elrontották, de legalább csak elő szezon alatt, most pár hétig túl lehet élni (amúgy is csak egy normál draft pótló sokaknak).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #48690 üzenetére

    Jogos, a vergődést nem célzottan neked szántam, csak nem jelöltem külön, hogy már nem neked írom. Az elmúlt 1 hétben itt is, és facebook csoportban is annyi kommentet, hozzászólást láttam a témával kapcsolatban, hogy azok nagy része már tényleg vergődés kategória, mindenki személyes sértésként éli meg a dolgot, holott látható, hogy ez egy globális probléma ami a játékosok nagy többségét érinti. Az mondjuk érdekelne, mi alapján dől el, kiket érint, és kerülnek hatványozottan alacsonyabb divízióba, míg másoknak teljesen normálisan megy a dolog.
    Személy szerint én kivárom jövőheti 6.23-as patchet mielőtt nekiállok besorolóknak, Lux skin és a Shyvana buff miatt külön öröm lesz. :DDD Addigra meg fog oldódni elvileg a dolog.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Darko_addict #48764 üzenetére

    Az assasinok ütik a mágusokat, ami alapból nem gond. A gond ott van, hogy például az említett Rengar ellen semmit nem lehet szinte tenni ha jön értünk (legalábbis kevésbé tapasztalt játékosnak mint én). Ultival jön, mégis hogyan védekezhetnénk? Vagy akár Kha'zix is. Elvileg az volt ennek a frissítésnek egyik lényege, hogy legyen idő reagálni az assasinokra, ne instant öljenek. Hát nem jött be... Az lenne a lényeg, hogy ne keljen már kevesebb skill játszani velük, mint ellenük, ez adná a balanszot, hogy azonos képességű játékosok közötti esély ne múljon a hősön ekkora mértékben.

    Amúgy ez az új hős is assasinnak néz ki, jó lesz ez a S7. :DDD (amúgy érdekes hősnek tűnik, jobban várom mint Ivern-t)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #48900 üzenetére

    Régi kliensbe azt hiszem még lehet, szóval bejelentkező képernyőn jobb alsó sarokba válts vissza rá. Amúgy azért veszik ki, mert jön majd az új gyakorló mód, így nem lesz rá szükség.
    Nekem egyébként olyan kérdésem lenne, hogy mi alapján választ a játék a profilunknak háttérképet? Illetve lehet-e valahogy változtatni magunknak? Először volt LeBlanc, akivel mikor megvettem volt 2 meccsem utána, utána Zyra, azt is elfogadom, 2x mentem múlthéten vele. De ma belépek és Vladimir van ott, akivel hetekkel, ha nem hónapokkal ezelőtt mentem 1 meccset kipróbálásként. :DDD Mi a logika benne?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz FoLey-v #48904 üzenetére

    Ez logikus lenne, ha így lenne. Legelső belépésnél Lux-ot kaptam aki jogos. Utána ahogy írtam LB és Zyra (utóbbi meg sincs), mindkettővel akkor mentem 2-3 meccset, de mostani Vladimir teljesen logikátlan, hiszen pár hónapja mentem vele 1 bot meccset próba gyanánt mikor ingyenes volt és kész, azóta hozzá se nyúltam, semmi, meg sincs a hős.
    Azért örülnék neki, ha végleges kliensbe lehetne választani magunknak, melyik hős, milyen skinje legyen a háttérkép. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #48917 üzenetére

    Hogy érted azt, hogy élesztesz mindenkit? ;] Egyébként jól látod, a supportot veszik a legkevésbé játékos számba, ha meghalnak és a közelben voltál hibáztatnak, miért nem segítettél, ha nem voltál ott, akkor meg miért nem voltál ott. És ha véletlen megölsz valakit, rögtön ks. Persze magasabb divíziókban már javul az arány, de mindenhol vannak ilyenek, akik belekötnek abba akibe tudnak. Én amúgy szeretek supporttal is szórakozni, ARAM-on se zavar ha azzal hív be, a lényeg a csapat támogatása ilyenkor. De persze ahol nincs csapatmunka, ott nem érsz sokat (kiszámíthatatlanul játszanak, nem követnek mikor berontasz, vagy maguk mennek be 1v5-be és hasonló). Klasszikus supportokkal (mint Soraka, Nami, Braum stb.) kell az, hogy a bot társad, és a többi csapattársad össze dolgozzon veled, te velük, de ha ez nem megy, próbálj carrys hőst hozni, mint Zyra, Brand vagy Vel'koz, és akkor carryzd a meccset magadnak. :K

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz marked one94 #48954 üzenetére

    ARAM-ot én is tudom ajánlani. Szezonzárás óta nem mentem pvp summoner's rift-et. :U Letolok egy bemelegítő bot meccset, aztán ARAM-ozok, és így nem stresszel a játék (ritka a flame is, ha értelmesen építed a hőst). Vak módba be nem teszem a lábam, normál draft meg már nincs. Persze lassan visszatérek, még flexben akarok egy 10 besorolót letolni előszezonban, aztán ha beindul S7 belevetem magam rankeden újra a "rendes játékba".

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz marked one94 #48959 üzenetére

    Azért most csak összejött egy szar ARAM. Alap esetben amikor vesztünk se mérgelődök, mert elvan az ember, és most se ez volt a szomorú, hogy kikaptunk, hanem a csapat látványosan nem is akart nyerni, sőt, semmit nem csinált. Én Kayle-al és a Teemo még úgy ahogy csináltunk ezt azt, de a másik 3 csapattag érdektelenül csak pingelt meg sétálgatott torony alatt. De az enemy is, ha halt, saját hülyeségbe halt, mintha belecsöppentünk volna valami nem tudom milyen baráti játékba. Azért ez elvesztegetett 15 perc volt, mert lényegében 2v5-be voltunk, saját csapatunk 3 tagja meg csak passzívan nézelődött. :(

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #48979 üzenetére

    Cassio nekem is tetszik, de szerintem nekem pvp-ben sokáig tartana belejönnöm. Bot meccsen próbáltam már ki, de sikerül ott is néha a nagy sebzés osztás közepette majdnem megöletnem magam (azért egy valódi ember ellen ez már végzetes többnyire, mert low hp-n nem menekül mint az AI).
    Viszont holnap ingyenes lesz Orianna, és neki akarok adni egy esélyt. Alapból Lux a kedvenc, de nem elég effektív sajna, és kellene valami jó hős mid-re, akivel lehet carry-zni. Orianna-val már szemezek ideje, remélem most pár hónap után bejön (első találkozásnál még nem éreztem eléggé, azóta én is sokat fejlődtem), és akkor megveszem.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #48995 üzenetére

    Gratula! Én most Lux-al akarom megszerezni lvl7-et, ma végre rászántam magam, hogy kiváltsam a lvl6-ot, ideje gyűjteni újra tokent, de előbb meg kéne tanulni vele játszani rendesen, csodás új skinbe nem kéne feedelni. :P (míg 30-ig húztam nyár elején accom nagyon ment vele, de azért most rankeden már más a helyzet, midesként is inkább support kda-m van, kevés kill, kevés+1 halál, sok assist, de a hős dmg és farmom szerintem okés)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49008 üzenetére

    Bitang jó skin lett, sokan megvették, szóval nem csoda. Remélem azért 1 héten belül eltűnnek végre, mert én nem divatból Lux-ozok, és zavar, hogy elviszik előlem, vagy a direkt bannolják. :DDD (azért is látni többször, mert nem csak egy skin, hanem 10 formája van, aminek kipróbálásához 5 meccs kell minimum)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49032 üzenetére

    Én ezért nem is jelölöm meg előre mivel akarok jönni. A team kompozíciót úgy is letolják, mindenki egyéni preferencia alapján hozza amit akar. Főleg amikor cserélni akartak velem, és nem mentem bele, kibannolta amit hozni akartam, és mid-esként sajna gyakran előfordul. (mondjuk mivel jungel a második role-om, vele ha kéri cserélni szoktam).
    De mivel meta hősökkel nem játszom annyira, így kicsi az esély, hogy bannolják, vagy elviszik előlem. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #49037 üzenetére

    Ne tedd legközelebb. Ilyen esetekben 70%, hogy kilép más, csak azért írja be, hogy trollkodni fog, mert reméli hogy kilép helyette más (ez esetben te), így nem veszít LP-t. Hányszor volt már ilyen, hogy kezdődött valami civakodás, de mindenki választott hőst, már számolt vissza a játék kezdetéhez, és utolsó pillanatban kilépett az aki flamelt/trollkodott stb. Ne büntesd magad ezzel, inkább őt egy reporttal. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Ez a one for all játék mód játékszempontból nagyon mókás tud lenni, de a játékosok nagyon negatívan állnak gyakran hozzá (főleg ha nem az a hős nyer, akit ők akartak). 3 mecset mentem hétvégén, elsőnél 5 Braum-al vesztettünk 5 Pantheon ellen, mit ne mondjak,elvoltunk, vicces volt azért. Második meccsen 5 Ezreal-el 5 Rengar ellen, én azt hittem már töltőképen, hogy ez laza lose lesz, mégis elég simán nyertünk, ami meglepő volt, de jó.
    És végül ma a harmadik, eredetileg Orianna-t akartam jelölni, de végül láttam valaki más Lux-ot jelölt, mondom akkor én is. Nyert Lux, majd egyedül nekem volt skin-em, és rögtön nekem esett egyik csapattárs, hogy csak azért jelöltem, hogy menőzzek skinnel (hozzáteszem többség nyert elven jöttünk Lux-al, nem sorsolás útján), másik meg hogy Steel Legion jobb (nem írtam le, hogy az is megvan, inkább rájuk hagytam). Aztán egész jól mentünk, büszke is vagyok magamra, hogy nem égtem be (bár volt többször is 2-5 sec-es mikró laggom), de mivel én tudtam elvinni több kill-t, ismét célba vettek, hogy ks partit rendezek, nekem milyen sok kill, nekik csak assist, legközelebb hagynak meghalni. De azért jó móka volt, az meg aki ennyire negatívan tud hozzáállni ehhez a fun játék módhoz, csak sajnálni tudom.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák