Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoLey-v

    addikt

    válasz Sordoran #47824 üzenetére

    Ezt egyszer velem is megcsinálta,de láttam olyat,hogy valakivel is megtette az illető. Csak az a baj,hogy ezzel a gyerekes módszerrel saját magával is kibaszott.

    Az én történetem: Tegnap mentünk normal meccsre pont egy magyar topos volt. SS-ről eltünt a swain ezt a haverom jelezte is ping-el. Felment Topra Swain és a toposunk siránkozott,hogy miért nem volt pingelés,ekkor írta a haverom,hogy ő pingelt erre rávágta,hogy későn pingelt és ez nem volt igaz,mert én is láttam minimapon,hogy időben pingelt ezt meg is írtam neki. Neki nem tetszett és jobban elkezdett flamelni,mondtam neki,hogy abbahagyhatnád a bronze síránkozást(sajnos ki kellett mondanom) utána sem hagyta abba ekkor muteltam is le a fenébe és folytattam a játékot. Állandóan help pingelt mint az eszeveszett őrült nem tudom,hogy miért csinálta. Másrészt észrevettem,hogy ha elakartam kapni,mivel Khazix jungleres voltam akkor fogta magát és nem volt hajlandó besegíteni. Nembaj folytattam tovább és nyertük,de mid és bot adc haveromnak köszönhetően ő meg csak ahogy tudott lopkodta a killeket. Az én statom meg siralmas volt be is vallom,de tettem a győzelemért akár csalinak is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    • Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Új hozzászólás Aktív témák