Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz bucketb0b #34113 üzenetére

    Szóval bár én kérdeztem először (ráadásul egy bitang egyszerű, kétszavas válasz is elég lett volna), és nem nekem címezted a hsz-t, én válaszoljak. Tényleg ilyen nehéz lenne leírni, hogy mondjuk silver 5, vagy épp ahol vagy? Ne adj Isten akár a IGN-edre is kíváncsi lennék, hogy megnézzem a statjaid, bár van egy erős gyanúm, hogy nem fogom megkapni. De tudod mit, rendben, leírom, hogy én mit bannolok plat 4-5 környékén, amit amúgy még mindig nem tartok "értelmes osztálynak".

    Akali, Lissandra, Zed, Katarina, Fizz, Azir, Gnar, Rek'Sai, Rengar, LeBlanc, Graves.

    Ez a jelenlegi listám, az első hármat fixen bannolom, a többi épp az aktuális kedvemtől és a csapatom role call-jatiól függ. Tisztában vagyok vele, hogy alacsony szinten nem tudtok Leona ellen játszani, de attól még messze van az op-től.

    JLHFans: A te ign-ed is érdekelne. Csak kíváncsiság :B

    Szerk.: IGN = in game name. Nem is Leo ürügyén, csak általános statokra vagyok kíváncsi, match history, ilyesmi :))

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák