Új hozzászólás Aktív témák

  • 1NST1G8R

    senior tag

    válasz Solad #13998 üzenetére

    Itt konkretan azt ertem trollkodas alatt ha valaki bepickel meg egy ugyanolyan role-t (lastpick-kent beirja hogy mid or troll pl, es be is pickeli a masodik midet "no matter what", es megy is midre a masik middel; asszem mindenki talalkozott mar ilyennel :((( ), vagy ha valaki direkt feedel es be is jelenti (es buszke is ra), vagy bekattan egy buko teamfight utan es teleb@ssza warddal a bazist, meg hasonlok. Az ilyen viselkedes statokbol is eleg tisztan latszik (meccs vegen 0 item, vagy 5 cipo, kiugroan magas elhalalozasi arany, stb), szoval az egeszet lehetne automatizalni, ugyanugy mint az afk-t. Ha legalabb csak egy warn-t kapnanak az ilyenek rogton a meccs utan, mar annak is lenne visszatarto ereje szerintem. Viszont igy a tribunallal kb. szart sem er az egesz, mindenki azt csinal rankeden amit akar, aztan legrosszabb esetben egy-ket honap mulva kap egy figyelmeztetest hogy enyje benyje...

    AP Tryndakkal, meg a metat nem szigoruan koveto pickekkel nincs bajom, ha ezt szurted le abbol amit irtam akkor felreertettel. Az a lenyeg hogy sokkal, sokkal szigorubb szabalyozas kene ranked meccsekre, legyen az akar buntetes, vagy valamifele kriteriumnak valo megfeleles, mert a tribunal ide edeskeves. Lennie kell minosegbeli kulonbsegnek a normal es a ranked meccsek jatekosai kozott. Szerintem.

    Fortune doesn't favor fools.

Új hozzászólás Aktív témák