Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • nightshadow

    veterán

    válasz BBéci #17590 üzenetére

    a legtöbben a csúcsmodellekre kíváncsiak

    Hát akkor én vagyok a kivétel, mert én pl. el se szoktam olvasni őket, mert tudom, hogy egyrészt nem elérhető, de a fő ok nem ez, hanem az, hogy olyan szolgáltatással van teli, amire nincs is szükségem, így pénzt akkor se adnék érte, ha megtehetném.
    Másrészt szerintem sokkal többen kíváncsiak egy 6-os sorozatú Samsung tesztre, főleg azok, akik vásárlás előtt állnak, mint a 8-ra.

  • #75912448

    törölt tag

    válasz BBéci #17590 üzenetére

    Az összes gyártó felső kategóriás LCD tévéje ár/érték katasztrófa. Szinte semmivel nem jobbak képminőségben a felső középkatnál, amennyivel többe kerülnek, annyival biztosan nem. A felesleges szolgáltatásaik, parasztvakító 1000Hz-ük sem hoz lázba. Az idei árakat látva egyenes őrültség pénzt kidobni rájuk 47" felett. Sokkal inkább plazma, még inkább vetítő+vászonban van értelme gondolkodni. Csatlakozván nightshadow kollégához, a tesztelésüket időpocsékolásnak, megvételüket pénzkidobásnak tartom. Én azért elolvasom amiket irkálnak róluk, azonban tényleg csak érdekességképpen érdemes velük foglalkozni.

    Neked megérné rá időt pazarolni, hiszen ezen a fórumon is pazarlod a drága időd. 8-as 9-est az itt érdeklődők 1%-a vásárol. Ellenben a 6-os 7-es szériából tömegek vásárolnának, ilyen értelemben már nem időpazarlás lenne a tesztjük, sokkal inkább segítség a leendő vásárlóknak.

Aktív témák