Aktív témák

  • Fulter

    csendes tag

    Bocsanat, ez egy kicsit hosszu lett :B

    Sziasztok!

    Hosszu valogatas utan ugy tunik megtalaltam azt a TV-t, amit megfelelonek talalok.
    LG 47 LW4500

    Amikor nekialltam valogatni, semmi elkepzelesem nem volt, hogy milyet szeretnek, mivel eddig csak 5x centis crt tv-m volt...
    -Plazma vs LCD: A plazma gyorsan elvetodott, mivel nem szeretnek a ghosting es hasonlo dolgok miatt figyelni, hogy mire hasznalom.
    -LED vs sima LCD: azok alapjan amit Saturnban lathattam egyertelmu lett, hogy LED kell.
    -100Hz vs 50Hz: itt is miutan megneztem a kulonbseget, egyertelmu lett a 100Hz.
    -3D?: ugye itt nem volt kerdes, mert 100Hz mellett ebben a kategoriaban mindegyik 3D-s.
    -aktiv v. passiv: ha mar 3D egyertelmuen passziv, tudtommal ez csak LG es Philips van. De alapvetoen nem olyan lenyeges szempont a 3D.
    -smartTV?: szamomra teljesen felesleges, mert a szamitogepem alapbol non-stop megy, igy osszekotve igazabol megvan minden "smart" funkcio. Egyetlen fontos az USB, mert ejszakai filmezesre azert hangos a pc.
    -meret?: igazabol 200 koruli arra gondoltam alapbol, de itthon kb 3 meterrol fogom nezni, es - ugyancsak miutan Saturnban megneztem - ugy ereztem, hogy 47-es meger +40-50K-t
    -marka: sok olvasgatas utana leggyakrabban a Samsung es LG, amit ar/ertek aranyban gyoztesnek hoztak ki, bar itt meg mindig nem vagyok teljesen meggyozve
    -panel: itt sok esetben nem talaltam informaciot, alapvetoen a VA fele huz a szivem, de azok altalaban dragabbnak tuntek.
    -input lag: igazabol szeretek Battlefield 3-mal jatszani, de mivel van egy 24-es monitorom is, ezert ez nem annyira fontos (ugy olvastam hogy ennek a modellnek eleg magas a lagje)

    Azt hiszem ez volt az osszes dilemmam.

    Most pedig szeretnek meggyozodni hozzaertoktol is, hogy az adott igenyek alapjan jol valasztottam, vagy tudnatok ajanli jobbat hasonlo arban?

    Illetve szamit, hogy honnan rendelem? Van kifejezetten ajanlott/ nem ajanlott webshop, vagy valasszam azt ahonnan argep szerint legolcsobb?

    Remelem valaki olvas, mert mar nem birom, es meg is rendelnem az elso megerosites utan :)

    Elore is koszonom valaszaitokat!

    [ Szerkesztve ]

    "All creation has the promise of heaven, and still you travel the road to hell!"

Aktív témák