Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz dabadab #28931 üzenetére

    sztem te nem érted, hogy miről beszélek...

    azt akarom elérni, hogy két aljzaton keresztül is ki tudjam hozni a tv-mből a natív felbontást; mert pc is rajta van, meg box is; és jelenleg kábelek hiányában, valamint egyéb aljzatoknál minőségromlás miatt csak a HDMI 2 aljazot használom mindkettőhöz , és nem jó ez így hogy állandóan cserélgetem a kábelt.

    Egyébként amikor beállítom a box-ot 720p-re akkor totál ratyi lesz a kép(csodálkoztam is , hogy ez a hdtv, meg az xbox 360); aztán találtam a boxon olyan opciót is hogy optimal setting, ami szvsz a natívot állítja be, de ha nem is, hanem az van amit te mondassz, akkor is sokkal szebb képet ad, mint 720p esetén...
    De biztos hogy nem 1080p-t skáláz le, mert én is láttam már leskálázott képet, és az nem ilyen tiszta....meg nem is enged a box 1080p-t beállítani,mivel a tv nem tudja, úgy hogy nem tudom miről beszélsz...
    emellett ha 1080i-re állítom be a box-ot(a tv ezt is tudja), akkor ugyanolyan pixeles a kép mint 720p-nél

    ui.: és nem kell rögtön hülyének nézni az embert...nem itt kell leadni a feszültséget

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák