Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    én a margitsigeten voltam, ott van a focus medical.
    nekem -3.75 volt mindkettő és PRK ra jelentkeztem, de az ősök úgy döntöttek hogy ha már csináljuk akkor legyen intra. kipótolták, így gyak a lábadozási idő 3 óra volt.
    bementem, felvágták a szaruhártyát, visszahajtották, lézerrel megdarálták bent, helyére hajtották, ennyi. kaptam egy szemüveget amiben aludni kellett egy hétig.

    hazafele xanaxtól vigyor, vadul követeltem egy sört tuti ami biztos, persze nem kaptam :DDD

    otthon már folyt a könnyem és csípett a szemem, a sötétített szemüvegen (amit adtak) keresztül is bántott a fény. sötét szoba és alvás 3 órán át, óránként párom megrugdosott hogy csöpögtessünk. 3 óra után elmúlt. akkor már láttam annyira hogy tévéztem. ez csütörtökön volt, hétfőn már neteztem és mentem az egyetemre, láttam szinte mindent és tényleg nem fájt picit sem.

    egy gond van vele szerintem bár lehet nem állt még be minden, az az esti fények. valahogy olyan érzés mintha nem tudnék fókuszálni rendesen. ha valami fényes jön szembe pl rendszám azt látom, tök éles, de pl utcanév tábla az az út túloldaláról is csak hiú ábránd akkor. a végeredméyn elvban balon 100, jobbon 115% lett. ergo teljesen jól látok, a rosszul beállított fényszóró viszont így egy hónap után is iszonyat zavar... jah és így 200 helyett 450k volt...

Új hozzászólás Aktív témák