Keresés

Aktív témák

  • Robaj

    addikt

    válasz [w] #4759 üzenetére

    Ezen a héten sajna így lesz, jövő hét nem lesz ien feszített, ugyanennyi war, csak akkó lesz már Q, Z is...
    + a mostani 6 ember
    Szal 8-ból 5-nek kell jáccani
    Jövő hét: 1 CB, 2 chimera (ill. 3, ha heti 2-t kell jáccani, ezen a héten nem megy legion), és 1 hun-liga

  • Zsadi

    őstag

    válasz [w] #4759 üzenetére

    Szerintem ezzel vagyunk jópáran így a csapatból W!
    És nem is kell magyarázkodni senkinek, emberek vagyunk, jópáran közülünk jómunkás emberek :) , így nem csak ez a játék a központi dolog az életünkben.
    Mindenkinek hullámzó a teljesítménye, és ebben nincs semmi kivetnivaló.
    Csapatot kell hogy alkossunk, és akkor nincs baj, mert ahogy nézem, azért mindig lesz valaki, aki hátán viszi majd a csapatot. Ho Te, hol Joe, hol akárki, és ez így is van rendjén. Szal no para! :) Jövő héten már többen leszünk! És könnyebb lesz a csapatot frissíteni!
    De azért gyere ma este valami laza wara! :)

  • LJoE

    senior tag

    válasz [w] #4759 üzenetére

    sajnos én is így látom a helyzetet, már egy ideje (saját magamra levetítve)
    valahogy a chimera kupát nem kellett volna bevállalni
    és az a baj, hogy ebben én vagyok a ludas, mert végsősoron én küldtem el a jelentkezést maguska győzködése és a vélemények kikérése után
    lehet, hogy a chimera féle kupát le kéne mondani, mert ez a heti 2 war ennek címén valahogy nem fér bele a csapatnak
    az egyik fele nyaral, a másik fele melózik, csak Robaj van mindig

    attól viszont nem kell félned szerintem, hogy bárki is megkritizálja a játékteljesítményedet, mert a játékod csapatszinten még mindig nagyon jó (ami rólam már kevéssé mondható el, nem figyelek, nem tudok lőni, nem látom át a helyzeteket, és ez nap mint nap felidegesít)

    pont az a probléma, hogy most senki nem tudja kihúzni magát a játék alól
    és senki nem tud lassítani

    én arra kérnék mindenkit, hogy írja le a véleményét arról, hogy mi legyen a chimera kupával
    mert ha még ki is esünk a csoportból, akkor is 5 meccs vár ránk, csak ebből

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Aktív témák