Új hozzászólás Aktív témák

  • etejedu

    őstag

    válasz |AP| #6287 üzenetére

    Hát én kihúztam a fővárosból Budakeszire és basszus mennyire jól tettem: friss levegő, gyakorlatilag nulla bűnözés. Kuss van max a kutyákat hallom a távolból. 15-20 perc a Széll-Kálmán tér. Igaz én nem csúcsidőben közlekedek mert vannak esetek amikor 30-35 perc is a Moszkva. Lakást vettem nem házat mielőtt valaki jönne azzal hogy durván magasak az árak.
    Visszakanyarodva az a rész ahova te költöznél én már albérleti szinten is kilőttem anno. Gáz. Még a 13. (Madarász u környéke volt amit el tudtam képzelni lakhatás szempontjából, de mindenképpen budai oldalt javasolnék. Hosszú távon is az éri meg. Zöldterület meg annyi van mint égen a csillag + kevesebb az esélye hogy kirabolnak vagy ne tudjon a párod később a családod (gyerekek) végigsétálni az utcán vagy tömeg-közlekedve biztonságban.
    Bár én vagyok biztos paranoiás de nekem 1. biztonság, 2 csend/nyugalom. 3 Zöldövezet.

    Munkád bárhol lehet ha az a probléma hogy ez vagy az messze lenne. Akkor ennyi erővel állandóan költözködhetne mindenki. (van aki mondjuk meg is teszi, ő tudja)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák