Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz philoxenia #82598 üzenetére

    :D

    Tényleg nem érdekel h ezen pörögsz, felőlem belinkelheted a piramiskőpattintás módszereit is,
    nyilván világos volt számodra is amit leírtam és talán az is, amit rajtam kívül ketten is megerősítettek. KIPRÓBÁLTUK a csákányt, és lófaxra se mentünk vele.
    Örömésbódóttág h te igen, de ne akard már azt a véleményt rámerőltetni, ami qrvára nem működött!

    De mondok egy másik példát, amiről írtam már fentebb.

    Pont a mostani példádhoz hasonló ökölszabály, h a vésőgépbe betonvéséshez hegyesvésőt KELL rakni, a laposat pedig téglához.
    Nos, a fürdőszoba kb 15 éves, 6-7cm vastag estrich-jéven a TE72-esem hegyesvésővel csak pattogott. Bármekkora ívet fogtunk, 3x annyi időbe telt lehasítania az új hegyesvésőszárral a betont, mint lapossal. Nyilván ezt is betonja válogatja, mert a többi beton jó részében mi is hegyeset használtunk.

    Szóval, lehet felőlem bármi az elmélet, ha több esetben a gyakorlat bizonyítja az ellenkezőjét. Fogadd el.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák