Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodion

    aktív tag

    válasz szaszlaci #116542 üzenetére

    Ah ezt mar akkora fejjel nyomja hogy ott a szo mar nem segit :DDD. Nemtudom mit fogtam, de ez a padlo szintjetol 2m magassagban van mar a sarojtol 20cm-vel beljebb.

    A betonszegek mennyire tartanak egyebkent? Van valakinek ezzel kapcsolatban infoja? UD profilt megfog a falon rendesen, vagy maradjak a lyukaknal?

    [ Szerkesztve ]

  • Exodion

    aktív tag

    válasz szaszlaci #116542 üzenetére

    Na hazaertem vegre. Itt vannak a sikertelen furasaim :D

    A pirosakban vasat fogtam, a zoldek jok. Csak igy a felso zoldet buktam... Az eredeti terv a felso vonal lett volna, de mivel 5/4lyuk vasban volt, lejjebb jottem 15cm-vel. Igy is vasban vagyok a bal oldalon, pedig pont a felso ket lyuk kozott furtam. Ha meg tudnam valahogy fogatni a 43x55-os tolgyfa stafnit 6-os lyukban, akkor fognek egy 6-os vasfurot atfurnam a vasat aztan kapna meg 2cm-t a furokalapaccsal.

    Acel beutoeken gondolkodtam de 6/65-os a leghoszabb amit talaltam, nekem meg kene legalabb 80-as. A muanyag 6/80-as beutodobelben azert annyira nem bizok, de vegulis lehet megtartana. Kb 5Kg lehet egy 1.5m-es szal es 3 ponton rogzitenem a falhoz. Akkora eszement suly sem lesz rajta mert a CW-k ugyis a foldon fognak allni. Raakasztott TV kifele huzna a fal sikbol de ott meg ugyis fogjak a kengyelek. Szoval ez csak azert kell hogy le turnam zarni a tetejet.

    Egyeb: A betonszegek mennyire fognak? Az almennyezet UD profiljait mindenhol betonszegek fogjak de ott azert nincs akkora problemaja. Ha akarok csinalni egy ilyet:

    Ennek az UD profilokat megtartjak betonszegek? 25mm meg gond nelkul belefer de 35mm-tol mar sanszos hogy belefutok a 230-ba.

    Met: Hat en mar ott vagyok hogy fo a bekesseg. De foleg azert hagyom ilyenkor inkabb ra mert en nem igazan szepen szolok ilyenert az emberhez hanem kalapaccsal nyitok ajtot :D. 12-14-ig is csak azert hagyom ki mert a KK irta ki az osszes lepcsohazba. Csak vicces hogy pont amiatt van ez aki tavaly az egesz evet vegigfurta. Csak az nala tortent es az a vilag legtermeszetesebb dolga. De ha mas ujit fol annak a k***a annyat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák