Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sketchifun #85397 üzenetére

    az sajnos most is igaz, h a legtöbb "mester" a pénzre megy, a gond ott van mikor trehány munkáért kérnek sokat
    mivel kénytelen-kelletlen bele kellett rázódnom a villanyászkodásba, azt azért látom h nem egy bonyolult történet - a világítások a gondolkozósabb rész - , precizitást követel, persze sok fizikai melóval meg kosszal jár, és megmondom őszintén, én se csinálnám olcsón ( : az biztos ha valami elő van írva, nem térnék el a kedves ügyfél miatt tőle mert ő spórolni akar
    sztem az én rendszerem faék egyszerű, egy dolog lett elbaltázva, valahogy az első villanyász bácsi a fürdő áramkörét teljesen más helyre vitte, így a fürdő konnektorok és világítása közös, és ezen van még 1db konyhai világítás, itt kötés is van, nem örültem neki, de hajszárító meg ilyesmi rövid ideig megy, szóval nem lehet gond wago környékén sem, bojler meg külön körön megy, lehet h sose lesz smart rendszer, de a lehetőség több helyre adott, igazából tényleg csak kábelből kell több külön köröknél, ellenben kötődobozból meg annál kevesebb, és kapcsolótáblánál kell többet bekötni
    én nem jelölgettem semmit, az kiderült amit az első villanyász jelölt, a második tudta mit jelent:)

    zsoika
    panelnél elég magasan van a tábla általában, legalább is lentebb még nem láttam, abba nem könnyű beleesni ( : nálam kb kapcsoló magasságban van a doboz, egyik haver lakásán láttam így és megtetszett - mondjuk ott a kapcsolók meg kb s_gg magasságban voltak, az nem tetszett, eleve magas vagyok, gyereknek biztos jó, de nem tudnám megszokni -

    szerk:
    martillo sztem vidd be egy lapszabászatba ha megoldható, olyan precíz munkát otthon nem tudsz csinálni, esetleg körfűrésszel ha van hozzá asztalod

    zsloti igazából számomra nem derült ki h mit akarsz a h tarifával aminek ne legyen rezsije (?), de a lényegét elmondtam, attól független h van napelem/nincs napelem

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák