Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz BullZeye #77102 üzenetére

    én ha nagyon nem megy valami pár napig pihentetem, csinálok mást, mivel van mit így nem gond ( : de ez látszik is az eredményen, tennivaló egyre kevesebb, ami kész ha nem is 100% elképzeléshez képest, de 95 legalább
    nemrég belefutottam egy knauf glettbe, bárhogy kevertem csomós, na két napig nem is gletteltem semmit, az majd jó lesz még nagyobb lyukakhoz, meg akarok egy cseppkövet is csinálni - egyik szaki elcseszett valamit, teljesvisszabontással lehetne korrigálni, annyit nem ér, így megoldom másképp, úgyis illeni fog a környezetbe -
    van csiszológépem, jó barátom anno úgy kezdte, megvettük obiban, irány haza, megfogta, leejt, porgyűjtő el is tört ( : majd rákötöm a porszívót aztán meglássuk', olyan rengeteget szerencsére nem kell csiszolni, de nagyon jó vele dolgoznim rácuppan a falra és mozgatod merre menjen, tartani kb nem is kell, 10e ft körül volt
    keverőszáron nem érdemes spórolni, spirálosabb a nyerő, nem csak amin egy fél-egész gyűrű van kb, de az se nagy tétel, van olyan glett ami meghálálja, no meg egy szép nagy lepke, talán méterest láttam 4-5e-ért egy villanyász boltban ( : fecske utca-bérkocsis sarkán van egy bolt ahol sok minden van jó áron
    raktam már hálós terméskövet is, hát nap végére kezemből nem sok maradt, sztem életemben nem mostam ennyit semmit ( : pár hiba becsúszott, de javítom és előnyére fordítom, az is pipa, erre is azt mondták húúúúúúúúúúúú de nehéz, jah, elsőre majdnem perfekt lett
    én inkább már azt várom mikor fejezem be, elmúlt hónapokban sikerült ki-kreatívkodni magam ilyen téren, most már jó lenne más területen is:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák