Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Ace Ventura #76099 üzenetére

    ha villany akkor klíma/klímák, főleg kis lakásnál
    feb. 9-én kötötte be a bácsi h mérőre a klímát, szombaton volt 220kw-on, nappal zömében nem megy, de egyre több szabadnapot tartok és vasárnap már nem járok ki melózni olyankor dübörög a klíma, 25-28 fok közé szoktam rakni, ez eddig 5200ft h tarifával, 36nm, átlagtól nagyobb belmagassággal, úgy számolva 40-45 közt valahol

    ctrlaltdel13 én álmennyezet fölé raktam eddig, standard 12,5mm-es karton, 4mm parafa, felettem levő nénit fürdőben sokszor hallottam pakolászni, ez gyakorlatilag megszűnt, elvétve hallani valamit melegebb is van, de nullára fogom redukálni, ezekben a helyiségekben plafonra is teszek
    az én fürdőm még nincs lezárva, ott át is jön a hang, neki dupla fürdője van, az egyik alatt nekem háló, ott már nincs egerészés:)
    sztem egyben hangelnyelő és rezgés csillapító is, mivel ugyanúgy ajánlott meleg/hidegburkolat alá, hangszigetelő gipszkarton falakhoz, álmennyezetekhez, mosógép alá
    majd bekerül az ablak fölé a beépített redőny elé, ott jön be külvilágból jelenleg a legtöbb hang, akkor majd lesz tapasztalatom direktben mennyit hőszigetel

    szerk: mennyit hő és hangszigetel pontosabban, az a rész külvilág felé teljesen nyitott, belülről jelenleg egy eps van bedobva

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák