Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz macilaci78 #67719 üzenetére

    igen, a 100-110cm nincs rendben, az elv jó volt
    én 3-4cm-re tippeltem ránézésre, jövő héten méregetek is, nem az én lakásom, felettem csinálnak felújítást zárószinten, ami most kifejezetten jól jött, csak a széleket bontották fel, de bőven látszik ami kell

    ég tudja milyen álllapotban lesznek nálam, ez magas fsz, alatta pince, az még szétszerve, ha berepedne észre se vennék ( :
    viccet félretéve kiderült, a cserépkályha ami eddig gyárinak volt beállítva az előző tulaj építtette valamikor, laza +1 tonna a födémnek, kopp-kopp azért jól bírta...
    salak majd kiderül mikor látom, ideális esetben nincs tele bogarakkal, de ha nem tévedek nagyot éppen megeshet az is az alatta levő pince miatt amit használtak üzlethelyiségnek is de nem tudom mettől meddig, most üres, szétverve és lakásnak árulják - papíron is már az -
    ha gané akkor az pl ki, felszedett járólap, csempe, stb törmelék meg bele és akkor a tömeg is kb megmarad, tetejére meg granulátum pl
    párnafák helyett gondolkoztam még fém profilokon is, valami hasonlón mint amire a gipszkarton falakat is építik, az biztos nem rohad és nem mozog sehova, de ha fa is sztem újan rakom az egészet, ledübelezve a gerendákra, 3-4cm vastag és és 5-10cm szélességben, az osb lapok kényelmesen fel tudjanak feküdni, vagy rosszul gondolom?
    diletációs hézag egyértelmű, láttam már pár parkettát meg lamináltat, mindél volt hagyva hely a széleken h tudjon mozogni
    lényeg az irányvonal már megvan:)

    szomszéd lakás év eleje óta üresen állt az biztos, nem is fűtöttek, ajtók acél-műanyag, laminált padló, már felújítva vette a tag, majd ősztől adja ki, de hang miatt mindenképp kellene szigetelni, meg ha hőt is fogna nem lenne hátrányos ilyen vékony falnál, többi oldalról 45cm meg 1m vesz körbe, ott meg 6 ( :
    hang alatt kifejezetten a szomszédot értettem, más hang nem jött át, semmit nem hallani, de az új szomszéddal csináltunk kis zene próbát, tényleg csak szolidan és simán hallani lehetett nála

    akusztikai panelről még nem is hallottam, majd utánanézek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák