Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Morris #67662 üzenetére

    ha kiadnám itt ilyen probléma nincs, egyetem bőven van meg egyetemisták is, ígyis ahogy néztem két embernek lazán 50e+15-20e +rezsi/fő áron simán ki tudnám adni ahogy van a minimális dolgokkal amiket ki kell javítani, de 3 ember is elférne éppen
    masszív a kád, igazából részemről zuhanyzónak lenne használva 95%-ban - más miatt lesz kád:) ő dobta be a felújítós ötletet -
    sztem felújítva nem zavarna hogy nem akryl:) egyébként nincs bajom az akryllal sem, ha sarokkád lenne akkor az, tudnak abból is minőségit csinálni, szépen beépítve meg bírnia kell annak is

    Eugene Roe
    nézegettem már, ha fenyő akkor vöröset a legérdemesebb venni, 20mm vastagság felett, nem olcsó ( :
    láttam tegnap egy direkt hajópadló és parketta áruházat, ott vékonyabb bükk pl olcsóbban volt, de nyilván sok áruház van
    20-21nm szoba, 3,1-es belmagasság, fehér falak lesznek, sztem igen jól mutatna
    bútor pedig alig benne, szekrény kb nem is
    most parketta van, az is jól mutat
    ha minden igaz párnafákra fektetett osb lapokra lenne burkolva, alá még valami szivacs ha kell, ha nem tévedek nagyot nem nagyon recsegne

    pjen néztem már forgalmazókat, több helyen kiemelik hogy szárított, a visszajelzések alapján meg nem hanukáznak
    nyilván van annak egy menete h a legcélszerűbb lerakni, meg nem is olcsó, de természetes fa amit én szeretek, ha meg vastag és úgy adódik, 10 év után újra csiszolás és kész az új hajópadló kb

    macilaci78 igen, sokan összekeverik a szezont a fazonnal ez esetben is:)
    kádra jó tipp :R

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák