Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz hakydakillah #56936 üzenetére

    Szeritem a hülyeség a legveszélyesebb faktor, de mindegy. :) Nyílt lángnál vagy a gyerek legyen szem előtt, vagy a láng. ;] Aztán ha nem kell a láng, elzárod a gázt, a csapot meg felteszed a szekrény tetejére, vagy beteszed a szekrénybe. A gyerekkel azt kell megértetni, hogy ha valami forró, akkor az fáj, erre egy radiátor fűtéscsövét is elég megsimogatni, hogy érezze.
    Egyes tanulmányok szerint egy macska egy kb egy 1 éves gyerek értelmi szintjén van. Ebben lehet valami: pl amikor barátomnál akkus csavarozóval tettem helyre a pelenkázót, a gyerek pont ugyanolyan kelletlenül viselkedett, mint a macska: érdekelte egy olyan dolog, amihez nem lett volna szerencsés nyúlkálni, amit ennek okán ide-oda pakolgattam előle, és amit ő ilyen-olyan módokon próbált elérni... :D Na, a macska élete első Karácsonyán egyszer megszagolta a gyertyalángot. Egyszer... A gyereknél is megvannak a tanulási folyamatok. Ha figyeltek, hogy a lángba ne nyúljon bele, ne tudják meggyújtani, illetve a forró fazék tartalmát ne borítsák magukra, akkor nem lesz baj. :K
    Mindamellett az indukciósnak is ki kell hűlnie, nekem mindegy lenne, hogy egy perc után az indukció égeti-e meg a kezem, vagy 5 perc után a gázrózsa...

    Háztartási gépek topikban tudnak jobban segíteni. Nem tudom vizualizálni magamban a kerámia munkalapos gáztűzhelyet... Én abból indulok ki, hogy a gyártók használati eszközöket gyártanak és nem dísztárgyakat, tehát rendeltetésszerű használat mellett nem mehet tönkre a termék. Ott is azt fogják mondani, minél több garanciát vegyél. Egy gáztűzhely esetén minél kevesebb kütyü (digitális kijelző, érintőgombok, időzítő, stb) a hosszú élet titka. :K

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák