Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Ton-ton #31390 üzenetére

    köszi, valami hasonlót gondolok én is :-/
    sajnos amíg nem verem fel az egészet, nem tudom mi van alatta. idén nem nyúlok hozzá, de nem fogom tudni elkerülni. nincsen pince. a beton sem tudom milyen, előkerítettük a kivitelezőt, és kaik dolgoztak a házon anno és azt mondták, hogy a betonozás az igen masszívra sikerült, nincsen gond vele. ez esetben meg valóban, amit te is mondasz, józan paraszti ésszel nekem is ennyi jut eszembe, minőségi kültéri járólapok, fagyálló, rugalmas ragasztó és fugázás, esetleg még a beton végére élhatároló vagy szegélykövezés a beton elé.. de ez... recseg-ropog helyenként már az egész, most csak javítottam a fugát ahol kellett.

    met:
    tudom, de most gazolás jön, sokat esett és kellően megnőttek a gazok, hogy egyenként kitudjam húzkodni ezeket gyökérrel együtt.. aztán fűnyírás. aztán meg mehet a talajlazítás ismét, megkaptam a cseregépet, kíváncsi vagyok hány m2-t fogok tudni vele megcsinálni, mielőtt leáll :DDD amúgy jól látszik, hogy milyen színű az elhalt fű, sok van belőle.

    kell vennem valami jó minőségű sport fűmag keveréket, amely agyagos földben is jól megvan.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák