Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucihost

    senior tag

    válasz Rivaul #25037 üzenetére

    Van egy olyan sejtésem, hogy ez sajna nem kis táv lenne. (Kiskunfélegyháza).

    Tegnap mi is oda voltunk bandázni. (majdnem rosszul sült el)....

    Van itt helyben egy frankó zárt futtató. Egyik csaj ismerősömmel mentünk ki, neki egy ivartalanított szuka staff-ja van. Én a kan pit-tel mentem, tök jót birkóztak, labdáztak, fogócskáztak a kutyák. Később megjelent 2 kiscsaj, egy tacsi-valami mix kutyussal. Mint kiderült mentett kutya, fejbe lőtték szerencsétlent és azóta fél embertől-kutyától. Az én kutyám valami oknál fogva a 40 kilójával szerelmes a 2-5 kilós kutyákba... :DDD Kb fél óra után a kis tacsimix teljesen feloldódott, rohant a többi kutyával.

    Jött a csattanaó. 2 másik csaj megjelent egy valami UK (utcai keverék) tipusú ivartalanított kan kutyával.

    - Jön a kérdés, hogy bejöhetnek e?
    - Mondom miért ne?
    - Hát nem fogják a mi kutyáink bántani az övét?
    - Csaj ismim rávágta, hogy az övé tuti nem... Én mondtam, hogy ha nem paraszt a kutyád, és nem akar dominálni akkor az enyém se fogja!
    - de ha még is baj van én le tudom rendezni? mert rá nem hallgat a kutyája..... (gratulálok neki)
    - (nyeltem 2-t) nyugi megoldom!

    Nahát a töketlen kanocska, egyből bele szeretett az ivartalan szukába aki az én kanommal labdázott épp.
    Ment a sex (probálkozás).... :DDD

    Amikor az enyém oda ment, a Cassanova elkezdett acsarogni. Az enyém tudomást se vett róla, de 3-4 alkalom után a mix neki ment a kutyámnak, amit természetesen az enyém se hagyott annyiban és földhöz csapta. Ekkor természetesen én azonnal rászóltam és ott is ő ott is hagyta, csak hát a másik fél nagyon be volt pörögve és továbbra is ment rá az enyémre. (nem is kell említenem, hogy a kedves gazda ott állt szó nélkül...) 3 "box" után, úgy döntött inkább elmennek.... :W

Új hozzászólás Aktív témák