Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Pórul jártam, egy nyüves anya macska és Babszem konfliktusának következtében. Egy pillanatra nem figyeltem oda és ez a kis buta Bab odament a szekrényhez csak úgy körbeszimatolni, mire a hülye, gusztustalan, féreg macska kirontott és megtámadta. Arra perdültem meg, hogy Babszem ordít, hátán fekve félig be van szorulva a szekrény alá, a féreg, kölykeit védô, idióta dög meg támadja továbbra is.Azonnal röptettem a macskát (sajnos, nem a fal felé vágtam) és húztam volna ki Babot, de ô félelmében beleharapott a jobb mutatóujjamba. Vér, ordító, sebesült Babszem, a macska meg visszamászott a kölykeire. Ha bármi baja lesz Babszemnek vagy nekem, a macska, de a többi macska is, döglött lesz.
    Pici Babom az ágyon fekszik, reszket. A bal szemébe kapott bele a rühes, nekem meg jódtól barna az ujjam, és gyilkos terveket szövögetek a macskák ellen.
    A házi dokim jó hülye javaslatot tett, így hát figyelmen kívül hagyom.
    Ma voltam Babszemmel dokinál, megkapta az elsô kombinált oltását, 1 kiló 30 deka, és legközelebb 2 hét múlva viszem a második oltásra.
    Pénzem és türelmem nincs, hogy holnap megint szaladgáljak vele, én meg a házi dokihoz... meg a traumatológiára tetanuszért.
    Ilyenkor rohadtul nem tudom, hol hagyom az eszemet, amikor újabb állatot veszek be az életembe. Csak a gond van velük.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák