Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    Én is ajtócsere előtt állok. Teljesen összezavarodtam a sok leírás, faq elolvasása után.

    Idéznék:
    Az egyik oldal: biztonsági ajtó, melynek 6 mobilis és 3 fix csapozatát 3 különálló betörésbiztos zár működteti, így tökéletes védelmet biztosít!

    A másik oldal: Azt javasoljuk, ne higgyenek a leírt állításoknak se nálunk, se másnál. Ellenőrizzék azokat személyesen, gondolkodjanak el rajta (pl. miért kellhet 3 feltörhetetlen biztonsági zár egy ajtó­ba, ha feltörhetetlen?). Felelőtlenül leírni ugyanis végtelenül egyszerű, hogy valami biztonsági/biztonságos, feltörhetetlen, fúrás biztos, saválló...


    Most kinek higgyen az ember aki nem ért a biztonsági ajtókhoz?

    Sajnos ismerősöm nincs akit megtudnék kérdezni ez ügyben.

    Ami lényeges nekem:
    - Ne lehessen egyszerűen feltörni
    - hőszigetelt
    - hangszigetelt
    - ne legyen ronda

    Hol keresgessek? Nem csináltatott valaki mostanában biztonsági ajtót?

    Annyi hirdetés van, hogy belezavarodok teljesen, a gugli a biztonsági ajtó kifejezésre kiköpött párezer oldalt, a budapesti piac újság is tele van vele. De vajon melyikbe bízzhatok, hogy jó munkát végez és a kulcsból sem tart meg egy példányt? Nem fontos az olcsóság, ha tudom, hogy minőségi munkát fogok kapni a pénzemért, nem párévre kell ezaz ajtó.

  • Lala6

    őstag

    válasz Kalandor #20 üzenetére

    Ott van a 3 pontos szöveg :)
    Elolvastam végig az oldalt, kicsit olyan TV-shop-os beütése van: csak most, csak önnek, siessen, mert drága lesz...

Új hozzászólás Aktív témák