Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz King Unique #20504 üzenetére

    Köszi az infókat! Megnézem akkor majd úgy, ahogy írtad. Nekem is úgy festett egyébként, mint a képen, amit mutattál, és az egy SP4-es W2K-n. Lehet, hogy ez magyarázza az XP-hez hasonló viselkedést...?

    Majd elválik, hogy tényleg GPT-e. Nem is emlékszem, mi volt azon a W10-en, igaz, már bőven az éjszakába/hajnalba nyúlóan foglalkoztam vele. :S

    Az a hátlapi kivezetéses USB-panel, amiről írtam, egyébként olyan, hogy ki van kopva úgymond az egyik port rajta, és nehéz rá HDD-t kötni, ha lehet még egyáltalán. A másik portban is necces kissé az érintkezés. Bár fura az egész. Az alaplapi kettő, ami hátul elérhető, a manuál szerint nem is tud USB2.0-át, aztán mégis felcsatlakozik olyan módban HDD is, meg más is. De pl. a kártyaolvasóval szokott vacakolni, hogy csak sokadjára sikerül, és lehet, hogy akkor is csak USB1-es sebességgel megy, vagy csak az egyik ilyen portban hajlandó USB2.0-ára, ezt most nem tudom pontosan - mindezt úgy, hogy pl. újfajta, 16 GB-os Kingston, azaz márkás pendrive mindig egyből felcsatlakozik, és USB2.0-ára. De HDD is volt, hogy nem érintkezhetett jól, mert csak lassabb átvitellel ment.

    [ Szerkesztve ]

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák