Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Üdv! Lehet, hogy nem egészen idevaló a kérdés - ahogy nézegetem, ez főleg a "gyárilag" külső merevlemezek topikja :) - de nem találok megfelelőbb topikot, ahol feltehetném a kérdésemet.

    Szóval, innen a PH!-ról fogok venni hamarosan egy USB 2.0 csatis 3.5'' házat, benne egy Maxtor Diamond 160 Gb-os PATA vinyóval. Az eladó küldött nekem screenshot-ot a HDD tulajdonságairól (Everest report, úgy értem), az alapján tökéletes állapotban van. Viszont szép dolog a bizalom, de a bizonyosság még szebb, átvételkor le szeretném tesztelni = valamilyen programmal én is saját kezűleg report-ot készíteni. A probléma az, hogy nekem mindössze Everest Home Edition-öm van, ami tapasztalatom szerint nem képes a külső HDD-k tulajdonságait megmutatni. (Van két 2.5'' vinyóm külső keretben, azokkal próbáltam.) Más lehetséges tesztprogramot meg nem ismerek.

    A kérdés adott. Tudna tehát valaki olyan ingyen letölthető (nem warez, természetesen) tesztprogramot ajánlani, amelyikkel egy külső tokban lévő vinyó állapotáról is korrekt képet kapok? Előre is köszönöm. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák