Új hozzászólás Aktív témák

  • hugobossi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre is bocsi, ha volt már hasnoló kérdés, de csak az utolsó 200 hozzászólást olvastam, többre nincs időm :))

    Szóval rendeltem egy Maxtor Basics Desktop 1 TB USB 2.0 hordozható külső merevlemezt. Olvastam itt róla, hogy közel sem a legjobb márka, de nagyon jó árban volt, ráadásul 8 napon belül szó nélkül visszavásárolják, ha nem vagyok megelégedve vele, szóval gondoltom kipróbálom :DD

    Mivel még sosem használtam külső HDD-t, ezért szeretnék feltenni néhány, számotokra biztosan triviális kérdést.

    1.) kell / érdemes formatálgatni, particionálni ezt az izét?
    2.) szeretnék valamiféle állandó vírusvédelmet telepíteni a cuccra, ez lehetséges?
    3.) mi az amire figyelni kell egy ilyen külső meghajtó használatánál? úgy értem, biztosan vannak olyan hasznos információk, amiket nem árt ismerni.

    Szóval ha valaki néhány mondatban össze tudná foglalni azt, hogy mire figyeljek, azt nagyon megköszönönném! :R

    Szerk: Nem tudom számít-e valamit, de egy bővített HP 6720-as laptoppal használnám.

    [ Szerkesztve ]

    Egy számítógép néhány másodperc alatt képes akkora hibát csinálni, melyet csak egy csomó ember több hónapos munkájával javíthatunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák