Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadBlade

    tag

    Hi All!

    2014.06.25-én délután rendeltem a SpeMall-tól egy telefont Standard Shipping-gel ... jött is a megerősítő mail, hogy örülnek a pénzemnek. 1-2 dolgot azonban elfelejtettem beleírni a megjegyzés rovatba a rendelés leadásakor, így az agymenésemnek még aznap este e-mail formájában adtam "hangot". Erre másnap (07.26.) hajnal negyed ötkor már jött is a válasz, hogy minden úgy lészen, ahogyan lennie kell. Ezek után jött ugye a hétvége, majd a hétfői nap, amikor is egész nap elérhetetlen volt a szerverük. A szerver a tegnapi naptól ismételten gőzerővel pörög, és a facebook-os oldalukon kifüggesztett tájékoztatójuk szerint no para don't fos, ez a kis leállás semmiben sem fogja befolyásolni a folyamatban levő rendeléseket/kiszállításokat. Ma ugye mint azt többen is észrevehettétek, 07.02. van. Aki már esetleg rendeltek tőlük -vagy bárki más, netán valaki- (szintén Sandard Shipping-gel), meg tudná mondani, hogy normális-e az, hogy a rendelésem állapota még mindig egyszerűen "Paid", a Tracking Info résznél pedig a "You have not delivery order." mondatocska boldogít?

    Előre is köszönöm mindenkinek a válasz(oka)t. :R

    Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

  • MadBlade

    tag

    válasz Zeki #38704 üzenetére

    SpeMall-ról vásároltam, a helyzet továbbra is változatlan.
    Vélemény? :U (főként olyasvalakitől aki már rendelt tőlük Standard Shipping-gel) :R

    Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

  • MadBlade

    tag

    Gyerekek, ez a SpaMall egy kész vicc ...
    Próbáltam minél körültekintőbben eljárni legelső -azaz a szóban forgó- külföldi vásárlásomkor is mint ahogy azt az esetek nagy részében is teszem az élet egyéb területein is, így esett a választásom a SpeMall csapatára, akik nem csak "megbízhatóak", de még rendelkeztek is (legalábbis állítólag) raktáron azzal a telefonkészülékkel, melyre igényt tartottam.
    Ezen felbuzdulva 2014.06.25-én délután meg is rendeltem a telefont Standard Shipping-gel ... jött is a megerősítő mail, hogy örülnek a pénzemnek. Egy-két dolgot azonban elfelejtettem beleírni a megjegyzés rovatba a rendelés leadásakor (tartozék szilikon tok színe, plusz egy európai szabványú töltőfej ), így az agymenésemnek még aznap este e-mail formájában adtam "hangot". Erre másnap (07.26.) hajnal negyed ötkor már jött is a válasz, hogy minden úgy lészen, ahogyan lennie kell. Ezek után jött ugye a hétvége, majd a hétfői nap, amikor is egész nap elérhetetlen volt a szerverük. A szerver a másnaptól ismételten gőzerővel pörgött, és a facebook-os oldalukon kifüggesztett tájékoztatójuk szerint no para don't fos, ez a kis leállás semmiben sem fogja befolyásolni a folyamatban levő rendeléseket/kiszállításokat. 07.04-én (pénteken) rájuk írtam, hogy na de gyerekek, szombaton nincs posta, eddig meg még nem történ változás, szóval most mi is nem történik? Jött is a válsz, ahogyan illik, hogy majd csak a jövő héten küldik, de majd valami ajándékot belecsempésznek a csomagba a kellemetlenségekért. Kell ám az ajándékuk mint egy falat kenyér, de gondoltam üsse kavics, értékelem a vásárló orientált hozzáállást és megnézem most már, mi lesz ennek a vége, úgyhogy meg is írtam nekik, hogy rendben, akkor türelemmel várok még. Eljött a hétfő a kedd (nincs is ebben semmi meglepő, általában minden hét valahogy így kezdődik), de még mindig semmi, erre jön az e-mail szerdán (07.09.) délután, hogy csak fehér színben van nekik jelenleg a készülékből (amit már a megrendelés pillanatában fekete színben kértem!), de az csak 10 dolcsival drágább, úgyhogy ha fizetek még 10 dollárt, már küldik is a telefont fehérben és adnak mellé ajándékba -csak mert olyan nagyon jófejek- valami pár forintos ótvar kínai kártyaolvasót.
    Mondom köszike, de fehér nem kell, nem véletlenül rendeltem feketét, szóval, ha nem megy, ne erőltessük, inkább vissza a casht és byebye. Erre jön az újabb üzenet 07.10-én, hogy nem-e gondolom meg magam, ha nem is kell ráfizetnem a fehérre, akkor küldhetik-e?! Természetesen attól a +10 dodótól sem festett szebben szememben a telefon, így megírtam, hogy nem, köszike, nem véletlenül választottam rendeléskor a feketét.
    Jelenleg péntek délután van (2014.07.11.) és még sem választ, sem pénzt nem kaptam. :(

    Szerintetek most hogyan tovább? :F

    [ Szerkesztve ]

    Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

  • MadBlade

    tag

    válasz beg #39470 üzenetére

    Bocs, hogy igyekeztem semmit sem kihagyni (több-kevesebb sikerrel), hogy minél jobban átláthassátok a problémát ... :(((

    "Háború és Béke" második fejezet:
    PayPal-lal fizettem.

    Utószó:
    Köszönöm a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

  • MadBlade

    tag

    válasz Laza... #39472 üzenetére

    Ne is mond, időközben Aliexpress függő lettem ... :D
    (természetesen PayPal "védőháló" hiányában fokozott figyelemmel az eladók és termékeik értékeléseit és eladásaik számát szem előtt tartva)

    Ha nem veszed zokon, a dispute-tal kapcsolatban -természetesen ha elakadnék valahol- lehet majd "zargatnálak" a jövőben pm-ben. :B

    Update:
    Akkor most megint írjak rájuk inkább szerinted, hogy hétfőre kérem a pízt?
    (eddigi üzenetváltásaink mind e-mail formájában történtek, így mindent tudok igazolni, ami pedig nem maradandó, mindig megy róla a screenshot, de azért köszi a tippet ;) )

    [ Szerkesztve ]

    Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

  • MadBlade

    tag

    válasz maj-viktor #39475 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák, de szerintem ez így is van jól. ;)
    (akinek esetleg túlzónak tűnik az írásmódom, az nyugodtan továbbléphet és olvasgathatja a 2 soros mondatokat 0 információval és 3-4 helyesírási hibával/mondat, aki pedig veszi a fáradságot -mint Laza vagy mondjuk Te-, azoknak köszönöm a megtisztelő figyelmet és a segítő szándékot :R )

    Remélem azért ennél némileg nagyobb sikerrel járok, ha már kicsengetek 240-260 dolcsit egy telefonért ... :U

    Laza... & maj-viktor:
    Rendben Uraim, nagyon köszönöm a válaszaitokat, hét elején majd még jelentkezem, hogy mire jutottunk.
    Addig is kellemes hétvégét kívánok! :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

Új hozzászólás Aktív témák