Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz Dominó85 #75931 üzenetére

    Látom nem fogod fel még mindig, mert a vásárlók semmibevételéhez szoktál a nagy magyar mocsárvalóságban. Gondolom akkor neked az sem probléma, ha rá van írva egy doboz almára, hogy alma és amikor kibontod, akkor sárgarépát találsz benne.

    Arról van szó, elmagyarázom, lassan, hogy te is megértsd: Ha valamilyen szolgáltatást képtelen vagyok (mindegy milyen külső körülmény miatt) teljesíteni, akkor nem hirdetem/nem árulom. Mert ezzel átb*szom a vásárlót. És ha ez rendszeres, akkor normális országokban - Igen normális országokban - ezért megb*sz a hatóság, felügyelet, akárki, mert olyat árultam, amit nem teljesítek. Normális országokban ezért nem csak a felügyelet szivat meg, hanem az átb*szott ügyfél bíróságra is megy és ott is megnyeri és azt is fizethetem. Hangsúlyozom, ez egy normális országban így működik. Ott ha a vállalástól X órával/nappal eltér a futárcég, akkor kötbért fizet, esetleg kártérítést is azon felül.

    Szóval értem, hogy anyád pincéjében elfogadott, hogy a cucc 2 hónappal később érkezik meg, amiért felárat fizettél a 3 napos szállításért, de van aki szereti, ha a másik szerződő fél is komolyan veszi azt, amit vállal.

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák