Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz SamsungFAN #35870 üzenetére

    Háááát, akkor ez így nem hangzik túl jól... (mármin a "kilógó" levél)...
    Itt is volt már jópár "kilogó levél" postaládából, közte olyan is ami értékesebb (mármint számomra értékes... ~20$-os "csomag", mert ugyebár nem fért be a postaládába, így a kerítésre lett "aggatva" és 2-3órán át ott lehetett... (szerencsére ez alapján - úgy gondolom jó környéken lakok vagy csak szerencsém volt akkor, hogy nem lopták el a kerítésről)

    Na amúgy én ezért nem szeretek nagyon TN nélkül rendelni... inkább legyen lassú 1-1,5 hó a szállítás, de látom az "útját"... azért is mondom mindig, hogy én akár a 5$-os szarra is kifizetek +2$-t hogy TN-el jöjjön...
    (jó persze előfordul amikor nem... ahogy most is van jópár TN nélküli csomagom, remélem megjönnek azért... de ilyenkor mérlegelek, hogy milyen gyorsan kell - mennyire fontos és belefér-e az, hogy ha 1hó után se kapom meg (azaz lenyúlták - elveszett, stb.), újból rendeljem - refundoltassam, stb.

    Maláj postás infót köszi! Jópáran vagyunk maláj csomaggal és semmi híre!
    Mondjuk én ezután mindenkit óva intek a maláj postától.. nagyon lassúnak tűnik!

    A banggood-ról meg most szintén most megvan a véleményem!
    2014.05.07.-ei rendelés
    2014.05.16.-án kérték ki a maláj TN-t és csak 2014.05.22.-én adták fel... azóta semmi életjel!

    Szóval se a banggood, se a maláj posta nem sieti el magát...

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák