Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Sentinel80 #32351 üzenetére

    Ohhh! :D
    Egyesek "okoskodásnak", mások segítségnek tartják az ilyen szösszeneteimet!
    (egyébként én is csak segítségnek szánom)

    Jó, így érthető, de én is írtam, hogy ha speckó termékről van (azaz ritka, csak 1 ember árulja stb.), akkor persze nem nagyon van választásod! Így itt most ez érvényesül! :)

    Szóval akkor van egy 10E Ft-os figura és 10E ennek a postája, (csakazért akarom tisztázni, hogy akkor milyen vám/áfa határba esik)

    (#32353) Sentinel80
    Itt kicsit tévedésbe vagy, ahogy más is írta!
    Akkor most összesen mennyit fizettél a termékért!? Szállítással együtt!? (csakmert a vám a szállítást is beleszámolja)

    Ahogy írták a magánszemélyes határ, csak akkor játszik be, ha GIFT jelölést kap a csomag!
    Szóval akkor 30$ a áru és 45$ az áru!?, összesen 75$-t fizettél!? (ahogy kibogarásztam a kommentek közül)

    Illetve ott rosszul írtad, hogy 150€ felett ÁFÁ-s csak, mert ez 22/45€ felett érvényes! a 150€ határ a vám-ra vonatkozik!

    (#32359) Sentinel80
    Viszont az, hogy hogy került egy SG-s csomag a GLS-hez, még továbbra is rejtély...
    Ez a "paritás"??? dolog miatt került ide...
    Most így elsőre a priority-ra tudnék tippelni, azaz, hogy elsőbbségivel adták fel! (bár akkor se lenne értelme, miért került a GLS-hez)

    Amúgy ezekután mindenképpen írd majd meg mi lett / lesz a történet vége (azaz, hogy jutsz a csomagodhoz), illetve esetleg egy homár-GLS posztot is megér! (hátha ott lesz valami/valaki okosabb a VPID témában)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák