Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fps8

    senior tag

    válasz leslieke #935 üzenetére

    Nagyon köszönöm. Várom a fejleményeket tovább! :R :R :R
    Pár dolgot azonban kiemelnék.
    Azért tartom fontosnak azt hogy "betartsam az ismert szabályokat", mert hosszas kutató munka után döbbentem rá, hogy a tudomány mai álláspontjának nincsen stabil információja arról, hogy mi van, vagy éppen mi lehet a talpunk alatt 14km-nél mélyebben. Minden ennél mélyebben lévő tudományos meghatározás csak találgatásokon alapszik. A szabályok betartását pedig azért emeltem ki, mert reményeim szerint hasonló lesz a hatás mint pl. a Matrix-közben, ahol ragaszkodik a körülöttünk élő világhoz is, pontosan azért hogy "hihető legyen". Volt már vagy 10-éve a történet ugye, de még ma is nagyon sokan gondolják hogy a világ amit ott alkottak létezik.
    A szerelmet 2-idegen lény kapcsolatával nem keverem bele, mert szerintem teljesen irreális a dolog. Az hogy a kiemelt jelenlegi karakterek éppen egy nő, és egy férfi nem másolat hanem egyszerűen csak jött.
    Valóban igazad van, és talán egy-egy rész kicsit erőltetett de én egyszerűen így szeretek írni. Ellenben az igaz, hogy helyesírásból mindenképp fejlődnöm kell, és célom a pénzből (ha összejön) fogadni egy lektort :B .
    Azonban a szóismétlést, és az általad feltárt hibákat mindenképp javítom és tényleg hálásan köszönöm még egyszer a posztot.

    "War... war never changes"

Új hozzászólás Aktív témák