Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz flamario #23653 üzenetére

    Ugyan nem írtam meg a kérdésben, de az általad jelzett utolsó dátumozású addont használom. És a jelzett problémák a régebbiben is, és ebben is fenn állnak!
    Mivel az addon beállításában sehol nem szerepel az általad beírt forrásoldal, ezért tettem fel a kérdést.
    Ha szerepelne, nyilván nem tettem volna fel a kérdést, azzal én is tisztában vagyok, hogy egy forrásoldal jó és naprakész volta, vagy esetleg annak elavult és nézhetetlen linkjei mennyire jó, vagy negatív hatásúak lehetnek.

    ...Az addon teszi a dolgát....
    Ezt írtam én is, igen, valóban, listáz, kijelez, csak sok esetben megjeleníthető tartalom nincs a listázottak mögött!
    Mivel a forrásoldalt most közölted csak, -és ezt máshonnan nem lehetett tudni, az ms tároló ezt nem írta meg- így ennek a megadott forrásoldalnak csak ezután tudok jobban utána nézni.
    Az ms tárolóban csak a zip-ek és két jpg fájl van, semmi összefoglaló nincs, a frissítésre csak a zip fájl dátuma ad infót, de mint most írtam, a legutolsó letölthető "1.2.0" zip fájlt használom, és abban is fenn állnak a jelzett dolgok. Az addon zip-ben lévő changelod.txt-ben meg csak ezek vannak, konkrét forrásoldal megnevezése nélkül!

    1.2.0
    -Debrid tamogatas
    -Kereso javitas

    1.1.3
    - Mufaj szerinti lastazas opcio

    1.1.2
    - ABC listazas javitva
    - Bejelentkezes megszuntetve

    1.1.1
    - ABC listazas betunkent

    1.1.0
    - Nezet valaszto menu
    - Nyitouzenet modositasa
    - Evad sorbarendezes javitva
    - Ikonok lecserelve
    - Teljesitmeny optimalizalas
    - Hibajavitasok

    1.0.0
    - Initial version

    A zip-ben az addon.xml-ben és az addon.py fájlokban sincs egyetlen utalás sem a forrásoldal nevére!
    Ha tudtam volna a forrásoldal nevét, addig nem tettem volna fel kérdést, -és nem reklamálást!- amíg személyesen meg nem győződöm a forrás frissességéről. De a jelek azt mutatják, -lásd a sok esetben kapott tartalom nem megjeleníthető hibaüzit az addonon belül! hogy nincs minden rendben a forrás oldallal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák