Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07746304

    törölt tag

    válasz DigitXT #3016 üzenetére

    Csak két dolog lehet hulla... az egyik a kijelző elektronika, a másik meg az oszlopban a vezeték. De most én ebbe már pénzt nem fogok feccőlni, hogy vegyek fentre elektronikát, plusz várjak vele sokat, aztán ha nem jó, és mégis a kábel a szar (de nem érzek égett szagot sem, nem is látom, hogy meg lenne olvadva) akkor még fizessek a szerelésért is... aztán olyan szerelőt, aki meg is csinálná korrektren leszigetelve meg még horror áron sem kapok (ma a fickó amikor azt mondta annak tudatában a telefonban, hogy 15 K úgy, hogy akkor még úgy volt, hogy az ECU + motor duó megoldja a gondot, tehát csak nem akartam szerelni, szóval azt mondtam neki, hogy majd hívom, de azt lesheti, és ezt akkor is tudtam) azért szereltem én... szóval nekem ebből elegem van. Egyébként nem feltétlen sima M365 hanem akkor már lehet PRO, vagy hagyom a rollerezést a francba... elvégre hetek óta elvagyok robogóval. Most már jön az ősz, szóval nem fogom elővenni sem... így ráérek el-el adogatni alkatrészenként, de nem olcsón... max a nyakamon marad... pénzt már nem visz egyébként sem.

    Bár úgy kalkulálom, hogy a motor plusz elég lesz a veszteség minimalizálására. Első roller, tanulópénz volt. Gondolkoztam sokkal drágábban is, de jövőre már lehet a törvény is meglesz alkotva, aztán az erősebbek, meg amik rendesen le is vannak gyárilag szigetelve, ki lesznek tiltva a 3,14csba, mint Németben van.

Új hozzászólás Aktív témák