Új hozzászólás Aktív témák

  • Csigusz 1

    aktív tag

    válasz DigitXT #12600 üzenetére

    30+ éve vezetek autót, egy évtizedig motoroztam (oldalkocsival is meg nélküle is). Jópár évig robogóztam, és most is rendszeresen bringázok. A roller új dolog nekem, kb. óvodás korom óta nem nagyon használtam. Motoron, robogón természetesen viseltem bukót, de a bringához nem - pedig volt, de úgy voltam vele, hogy ha durva terepre megyek vele, majd akkor használom.
    Nekem, jönni-menni bőven elég egy Mi Pro2, a maga 25 Km/h végsebességével.
    De az első 30 Km után úgy éreztem, hogy ehhez muszáj a bukósisak! Nem azért, mert béna vagyok, hanem a villanyroller fizikai kialakítása miatt. Más járművekhez képest nevetséges fékhatás, a magyar utak állapota, és az autósok, gyalogosok viselkedése miatt sokkal könnyebben el lehet taknyolni, mint más járművel.
    Páncélruhát azért nem fogok beszerezni, de a sisakot nagyon fontos védőeszköznek érzem, úgyhogy már vettem is egyet.

    Számomra nagyon fontos a láthatóság - szerintem a közlekedési balesetek nagy részét meg lehet előzni vele - ezért UV sárga cuccot szereztem be, amire mini, akksis villogót is fel lehet pattintani hátulra.

    My name is Biga... Csigabiga! :D

Új hozzászólás Aktív témák