Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz ubyegon2 #41543 üzenetére

    "Szerintem is rettenetes, de ízlések és pofonok......" :F

    A rettenetes nem 9 pont, az 1 vagy 2.

    (#41544) ubyegon2

    "Külön jó pont a LO használata az MSO helyett!"

    Bocs, mik ezek a mozaikszavak? :B

    Ez egyszerű fekete témát egy ideig én is használtam, de az zavart, hogy egyes szövegeket nem tudtam kontrasztosítani, nagyon halványak voltak (szürkék).

    (B)(#41545) csako(/B)

    Bocs, nekem pedig az erős zöld szín nem tetszik. Nálam, mint fentebb látható a Start menü alapszíne fekete.

    Az Aero-hoz nem tudtam hozzászokni, nálam le van kapcsolva. Nagyon zavarnak az átlátszó felületek. Az éles, jól láthatóak nekem jobbak. Lehet, hogy a rosszabb szemem miatt van ez.

    Az asztalod háttere az szép, ott nem erős a zöld szín. Nálam 13231 válogatott kép közül 5 percenként vált az asztalom háttérképe.

    A Firefoxnál én csak az egyszínű, minta nélküli témákat szeretem, amin az ikonok jól láthatóak. Az enyémnél fekete a tabok és szürke az eszköztár. Jobban szeretném, ha az is fekete lenne, fehér címsorral, a kiemelt tab pedig erősen különbözne a többitől, de olyan témát nem találtam, ami most van az kompromisszum:

    (#41546) vinpilu

    Az első, régebbi, jobban tetszik nekem, de a második sem rossz.

    (B)(#41547) pocokxx(/B)

    A háttérképnek nálam nincs jelentősége, mert az 5 percenként automatikusan változik 13231 válogatott kép közül.

    A widgettek nekem azért tetszenek, mert az 3 dimenziósak. Amiket legtöbbször látok itt legtöbb embernél az egyszerű szöveg a háttéren.

    Az órával és a start menüvel mi a baj? A start menü abc sorrendben van, ha kell onnét valami azt gyorsan megtalálom. A tálcán pedig ott vannak a gyakran használt programok.
     
     
    Ahogy eddig kivettem, a tálca színében az nem tetszik nektek, hogy túl erős a szín, ha jól gondolom.

    Sokáig ilyen volt a tálca és a Windows alapszíne:

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák