Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    Üdv az ápoltaknak.

    Fateromnak vettünk egy No1 X Men X1 telót. Bele volt őrülve ebbe a már már katonai strapabíróságba. Egy hónapig nem is volt gond a telóval ment minden flottul. Fater örült mint egy kisgyerek. Így aztán most annál nagyobb az elkeseredés...

    A minap feloldotta a kijelzőt, hogy megnézze van e valami értesítése. Pár másodperc mulva viszont kijelző elsötétült, felvillant az összes előlapi gomb, és újraindult. Na azóta konstans boot loop... nem is hagyja abba csak akku kivétre. A boot menü bejön a bekapcs vol up kombóra, de itt a recoweryt választva az nem jön be hanem megint boot loop. Ha töltőre teszi az ember a telót kikapcsolt állapotban, az akku logó bejön de alacsony akku szintet mutat (százalék nélkül) pedig ez nem igaz (kb 70%-on van az akku), töltést szerintem nem veszi és kb fél perc után bekapcsol és loopol

    A gyártó oldalán többen is panaszkodnak erre a hibára. Van akinek már 6 órás telefonnál előjött volt akinek ment ugyan úgy egy hónapot mielőtt elhasalt. Válaszként a gyártó csak azt szajkózza, hogy frissítse a firmwaret mindenki. Nem tudom másnál bejött e a dolog mert visszajelzés nincs... Nálam nem.

    Leszedtem a gyártó oldalán lévő firmet, felraktam (fel is megy) de az első indításnál ugyan az a helyzet. Boot loop, recowery nem jön be.

    Írtam a gyártónak és a Tiny-nak is (onnan van a teló) de nem nagyon eröltetik meg magukat, hogy válaszoljanak... :(

    Dühítő a dolog, mert nem vagyok szakértője a dolognak, de ez nekem valami banális szoftveres gondnak tünik.

    Valakinek van valami megoldási javaslata, vagy ötlete?

    Előre is köszi!

    Aláírás: Egy a fentiek miatt hisztis gyerekként visselkedő apa elkeseredett gyereke. :)

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák