Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    válasz bigmasterg #29876 üzenetére

    Bocs a dupláért.
    NATO-kat nézegettem, igazából szerintem egyik sem állt neki rosszul, mivel elég semleges színei vannak az órának.
    Holnap megnézem bőrön is.



    Na ez az utolsó mondjuk 20mm széles, csak kipróbáltam a szín miatt.

  • andrew01

    tag

    válasz bigmasterg #29876 üzenetére

    Épp az imént mutattak egy 20k-s nh35-t :D De jellemzően 30 és 60 között vannak ilyen szerkkel órák, ennek ellenére még 100-ig is reálisnak mondanám, de 100 felett hirdetni ilyen modellt az már túlzó, kínos (vagy legyen már hibátlan) és ritkább ma már. Van egy a kedvenceim között egy ideje [link] Itt pt5000 van már ennyiért, de rémlik olcsóbban is más órában ez a werk; aztán mellette az sw200 nem sokkal drágábbért. Azért 100k felett már ilyeneket ajánlgatnak, de miyota 9est is láttam már linkelve itt 50 körül.
    Most megítélni, hogy mennyivel jobbak ezek, órás legyen a talpán, meg ne érts félre, nagyon is csípem a nh35-t. De ma már nem a 100k+ kategóira... 3-4 éve a microbrandeknél még nagyon ment, de most már ők is inkább miyota9el hozzák ki a terméküket, ha jobb áron akarják eladni. Vagy extrát kell hozzá építeni, korrekt titanium ház, kényelmes szíj :D Hiába fénylik mint a Salamon..... ha kényelmetlen :D

    40k-ért rendben van a dolog, nekem itt a San Martinnal van problémám, hogy nem illene 100 felett hirdetni, vagy igenis figyeljenek oda maximálisan a részletekre. Kicsit kihasználja a reputációját, de hát jól is teszi. Nem minden arany, ami fénylik, nekem erről ez jut eszembe.

    Igen Ubulhun - ott vér ciki, itt ciki. Azt ne mond már 106k-ért le kell szedd a szíjat és maszatot találni tök okés :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák